Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: [Feedback] Change Log 20.09.2016

  1. #1
    Community Management Avatarul lui BB_Nanuq
    Data înscrierii
    16.08.2016
    Posturi
    98
    Lume
    Limanul cu stejari

    [Feedback] Change Log 20.09.2016

    Dear Settlers,

    Please leave your comments about the "Change Log 20.09.2016" in this thread.

    BB_Nanuq
    Căsuța mea poștală este închisă. Te rog contactează echipa de asistență în română.

  2. #2

    Data înscrierii
    24.02.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    Ar fi frumos ca pe forum romanesc sa primim si noi informatiile in limba romana.

  3. #3
    Avatarul lui ekke
    Data înscrierii
    29.03.2013
    Locație
    Valcea/Romania
    Posturi
    37
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de kcn78 Vezi post
    Ar fi frumos ca pe forum romanesc sa primim si noi informatiile in limba romana.


    Adevarat

  4. #4

    Data înscrierii
    17.02.2013
    Locație
    mioveni
    Posturi
    34
    Lume
    Limanul cu stejari
    http://prnt.sc/ckj1ck
    cineva a cautat astazi informatii despre aceasta ventura : ”insula mistica” ... am cautat si eu ..nimic
    nici macar de unde a obtinut-o nu am reusit sa descopar fara detalii suplimentare
    dupa ceva ”investigatii” am descoperit-o ...este asta : http://prnt.sc/ckjmwk
    ar fi bine sa reverificati toate traducerile si descrierile ... se pare ca nu bate ce scrie in ”excelsior” cu ce apare in stea
    in excelsior scrie ”cuibul dragonului” si in stea apare ”insula mistica” ... poate asa trebuie sa fie , dar na )

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.