Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: joc nou

  1. #1

    Data înscrierii
    31.08.2016
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari

    joc nou

    Va salut. Am o intrebare, am mai jucat mai demult settlers online acu 2 ani parca si am renuntat la el, nu mi0a mai permis timpul. Acu am inceput din nou dar cu cont nou, deoarece nu mai retin mailul la cel vechi, joc doar de 3 zile. Pot sa continui mai departe ? sau risc sa raman fara cont ?

  2. #2

    Data înscrierii
    15.09.2014
    Posturi
    229
    Lume
    Limanul cu stejari
    Cel mai bun lucru de facut in acest caz ar fi sa deschizi un tichet catre echipa de Support, fie de pe prima pagina dupa ce te loghezi, fie din joc, in care sa explici exact situatia.
    Cu siguranta va trebui sa ii rogi sa iti stearga primul cont facut acum 2 ani pentru ca nu este permis ca un jucator sa activeze pe mai mult de 1 cont.
    Daca ti-l sterg pe cel vechi si ramai pe acesta, nu vad ce alte probleme ar putea fi.

    Spor la joc si bine ai revenit !

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.