Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Concursul Un coşuleţ de Paşti!

  1. #1

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari

    Concursul Un coşuleţ de Paşti!

    Aşteptăm părerile voastre despre acest concurs chiar aici!
    Ultima modificare făcută de 4298-B39B-326; 26.03.2013 la 14:49.

  2. #2
    Avatarul lui Nalepa
    Data înscrierii
    04.03.2013
    Posturi
    10
    Lume
    Limanul cu stejari
    Foarte interesant , pacat ca unii au pastele in mai si nu pot participa si la cel cu cosul ,dar foarte frumos . Dar am o curiozitate , de ce sunt ascunse postarile participantilor? ar fi interesant sa le vedem cu totii , sau la sfarsit o sa fie toate postate indiferent de castigatori ? Nu de alta dar ar fi putin "nedrept" sa apara doar castigatorii.

  3. #3

    Data înscrierii
    26.03.2013
    Posturi
    4
    Lume
    Limanul cu stejari
    Pacat ca nu pot face afaceri cu diamante adica sa vand si sa cumpar diamante ca ar fi un joc super si sa fie o fabrica de granit!

  4. #4

    Data înscrierii
    20.02.2013
    Posturi
    21
    Lume
    Limanul cu stejari
    Yahsa,

    Concursule este foare interesant.
    Sincer insa, fara sa mi-o luati in nume de rau ca asa se face atunci cand ceri feedback, imi lasa impresia ca pur si simplu traduceti tot ce se intampla pe celalate servare fara sa treceti prin nici un filtru. Dupa cum stiti, 80% poplatia romaniei e ortodoxa. Mi-ar placea sa partcip la concurs, dar din nefericire noi vopsim oule tocmai peste o luna.

    Din acest punct de vedere propun ca data limita a acestui concurs sa fie prelungita pana atunci ca nu va incurca cu nimic. Bineinteles ca avand in vedere ca premiilor nu sunt oua ele vor fi bine venite si atunci.

    Sper sa gasiti o soultie de compromis.
    Ultima modificare făcută de Aspartam; 02.04.2013 la 19:28.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.