Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 9 din 9

Subiect: Propuneri

  1. #1
    Avatarul lui DeKaDeNcE
    Data înscrierii
    09.02.2013
    Locație
    Okinawa
    Posturi
    11
    Lume
    Limanul cu stejari

    Propuneri

    #1. Sa existe posibilitatea de anulare a instructiei unor unitati, sau producerea unor potentari/resurse/zacaminte.
    Daca dau de 25 de cosuri si intre timp am nevoie de altceva trebuie sa astept 4h+.

    #2. Sa fie afisat timpul necesar instruirii trupelor sau producerii potentarilor/resurselor inainte de a da comanda de executie.

    #3. Sa se introduca posibilitatea de a stopa productia unui anumit tip de resursa, sa nu trebuiasca sa trec pe la fiecare cladire separat. (cred ca a mai spus cineva asta)

    #4. Sa se introduca posibilitatea de stopare a unei actiuni intreprinsa de explorator/geolog.
    Daca dai din greseala sa caute carbune trebuie sa astepti 4h ptr. al putea trimite unde vroiai.
    Ultima modificare făcută de DeKaDeNcE; 25.03.2013 la 23:04.

  2. #2

    Data înscrierii
    07.03.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    Buna seara as dori sa propun ca minele de cupru,fier si aur sa se poata muta pe alt zacamant gasit de geologi petru ca sa nu mai fim nevoiti sa consumam asa multe resurse din cauza ca mai ales la mina de aur se cer o multime de resurse: 1.500 scanduri de steja,1.500 marmura si 1.500 unelte nu multa lume poate face aceste resurse.Fiecare mina se termina in 2-3 zile deci nu apucam sa producem acele resurse necesare construiri minei!!!
    Sau dupa ce am epuizat zacamantul pe care se afla mine geologul sa ggasesca in acelasi loc tipul de zacamant fara sa mai fie necesara mutarea sau demolarea minei.
    Cu respect Ionut

  3. #3

    Data înscrierii
    26.03.2013
    Posturi
    4
    Lume
    Limanul cu stejari
    Pacat ca nu pot face afaceri cu diamante adica sa vand si sa cumpar diamante ca ar fi un joc super si sa fie o fabrica de granit!
    Ultima modificare făcută de Victor12; 30.03.2013 la 20:13.

  4. #4

    Data înscrierii
    24.03.2013
    Posturi
    3
    Lume
    Limanul cu stejari
    Propunere:
    ...Nu stiu daca si altor jucatori li sa intamplat dar eu unu m-am lovit de aceasta problema...jucatori incepatori,gen: "eu" ,pun la comert pentru o potenta speciala,gen: cos cu fructe exotice,un numar prea mare de resurse,monezi sau oua(in acest moment) si nimeni nu le cumpara iar daca spun pe canalul de comert de pe chat cat cer sunt luat in ras...cred ca ar fi o idee buna sa existe un catalog,un site sau sa existe la comert niste parametri,gen: cu cat sa vinzi sau cumperi un "lucru special",gen potente sau decor,etc,acest lucru fiind facut de catre jucatori experimentati pentru a nu mai exista aceste probleme si ca aceste "lucruri speciale" sa fie folosite nu sa stea la nu stiu ce jucator uitate in meniul stea...poate suna ciudat dar sunt sigur ca a-ti dat peste anumite obiecte pe care le doriti dar jucatorul cere prea mult...merci si sper sa intelegeti cat de cat propunearea facuta...succes!...

  5. #5

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Ideile voastre au fost luate în calcul, mulțumim!

  6. #6

    Data înscrierii
    29.05.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    Sa se afiseze in Bresle cine isi face misiunile zilnice si cine nu!!!

  7. #7

    Data înscrierii
    08.05.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    De acord cu Ruben7.
    Alta propunere, sa fie facuta o sectiune speciala pe forum in care sa postam perlele scrise pe global.

  8. #8
    Avatarul lui Exsanguinar
    Data înscrierii
    05.04.2013
    Locație
    Oradea
    Posturi
    22
    Lume
    Limanul cu stejari
    Un buton de afisare a celor care isi fac misiunea breslei sau nu consider ca ar fi CEL MAI NECESAR lucru din acest moment si pana se va face. M-am saturat sa-i trimit mail la oompf in fiecare zi sa-i confirm)). Consider ca este chiar imperativ, si ar fi pacat sa nu luati in considerare in viitorul apropiat aceasta optiune. Bafta

  9. #9
    guleag
    Guest
    ) si el cred ca e satul sa tot urmareasca scrisorile voastre )
    intradevar ar fi un lucru util..dezbatut de altfel de ceva vreme si promis de catre producatori.
    Ultima modificare făcută de guleag; 21.06.2013 la 21:14.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.