Răspuns la subiect
Pagina 1 din 5 1 2 3 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 45

Subiect: Părerea voastră e importantă

  1. #1

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari

    Părerea voastră e importantă

    Ştirea despre noul Jurnal de dezvoltare se afla aici..

    Puteţi să vă spuneţi părerea mai jos.

    Colonizare cu spor!
    BB_Yahsa


    Update: am adăugat și a doua parte a știrii. Asteptăm feedback
    Ultima modificare făcută de 4298-B39B-326; 15.05.2013 la 10:20.

  2. #2

    Data înscrierii
    24.02.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    E bine ca se dezvolta din punct de vedere design jocul...urmatorul pas ar fi sa il dezvoltati si din punct de vedere al sigurantei si functionalitatii....

  3. #3
    Avatarul lui ekke
    Data înscrierii
    29.03.2013
    Locație
    Valcea/Romania
    Posturi
    37
    Lume
    Limanul cu stejari
    Foarte bune ideile .. Si cladirile .. deabea astept sa apara .
    Ar fi o idee geniala daca sar pune mai multe misiuni pentru breasla.

    Sper ca jocul sa evolueze din ce in ce mai mult.

  4. #4

    Data înscrierii
    17.03.2013
    Posturi
    4
    Lume
    Limanul cu stejari
    Foarte bune ideile cu noile misiuni ale breslei și misiunea de criză. Speram totuși că veți introduce și un mod de a verifica ce membrii își fac misiunea breslei și care nu.. Dar poate va apărea în partea a II a a jurnalului de dezvoltare.

  5. #5

    Data înscrierii
    02.04.2013
    Posturi
    6
    Lume
    Limanul cu stejari
    ce resurse vor consuma cladirile noi? ma bucur sa vad ca jocul se dezvolta..totusi poate mai mult!!

    Multumim echipei care se ocupa de tot.

  6. #6

    Data înscrierii
    20.02.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari
    Imi plac noile idei sunt interesante si ne fac sa continuam jocul cu placere... Dar daca pot sa adaug doua mici idei... una care as vrea sa o luati in calcul este sa mai schimbati designul drumurilor la un anumit nivel si cand se construieste pe o pata de noroi de pe harta sa nu dispara sub pata si sa fie peste ea ca sa se vada frumos ... iar cea de adoua idee am mai vazut pe undeva, sa creati un port unde poti construi una sau mai multe nave care le poti trimite in explorari pe mare si sa aduca o cantitate de resurse stabilite la un interval de ore ca si exploratorii terestri. In rest totul este ok.

  7. #7

    Data înscrierii
    18.02.2013
    Posturi
    10
    Lume
    Limanul cu stejari
    e un lucru bun dar ar fi frumos si o competitie intre bresle sau sa se duca lupte ceva de genul asta

  8. #8

    Data înscrierii
    17.02.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari
    Un singur aspect ma deranjeaza cel mai mult si ma lovesc zilnic de el , implementarea semnelor romanesti atunci cand cauti o resursa sau folosirea normala a alfabetului in engleza. M-am saturat sa scriu pentru sabii = bii pentru bautura = utur si tot asa , e chiar asa de greu de rezolvat problema asta?

  9. #9
    Avatarul lui mishu85
    Data înscrierii
    21.02.2013
    Posturi
    196
    Lume
    Limanul cu stejari
    winetou am cerut si eu scoaterea diacriticelor din piata, mi s-a zis ca in joc se foloseste limba romana...sa-mi pun windows cu diacritice, asta e, nu se poate, nu mai caut

    Ce resurse vor produce respectivele cladiri noi?
    http://img266.imageshack.us/img266/3079/mishu85.png

  10. #10

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    @asclepios: Ne poți oferi câteva sugestii referitoare la ce ar trebui îmbunătățit din punct de vedere al siguranței și funcționalității?

    @SOLO: Ideile oferite de tine vor fi aduse la cunoștința dezvoltatorilor de joc, și eventual aplicate, dacă vor fi considerate practice.

    @kainan36: deja se discută despre întrecerile între bresle aici

    @winnetou: Serverul este în limba română, pe care toată lumea ar trebui să o folosească în mod corect. Nu se pot scoate diacriticile din joc.

    @FAR1810 și mishu85: Încă nu am informații despre resurse..toate la timpul lor
    Ultima modificare făcută de 4298-B39B-326; 02.05.2013 la 10:35.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.