Subiect închis
Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Eroare la incarcarea mapei de joc

  1. #1

    Data înscrierii
    08.05.2014
    Posturi
    3
    Lume
    Limanul cu stejari

    Angry Eroare la incarcarea mapei de joc

    http://prntscr.com/avqfy8 asta este ceea ce imi arata cand se incarca mapa ... nu ma pot juca ...
    Eroare server local --- A fost detectata o eroare in aceasta zona te rugam sa incerci mai tarziu ...
    Ultima modificare făcută de Dement91; 23.04.2016 la 07:20.

  2. #2

    Data înscrierii
    19.01.2016
    Locație
    Rupea-BV
    Posturi
    3
    Lume
    Limanul cu stejari
    e la fel si la mine de aseara.dupa 9.30 a inceput..am facut fratia intunecata,am tinut 2 colegi aiurea si de dimineata a venit mesajj ca nu se poate incarca aventura si o primesc inapoi.L-am si primit inscrisoare dar loot de [CENSORED] cu toat ca am premium,doar un rand a venit in care nimic nu depasea 150...experienta 180.....e chiar nasol
    Ultima modificare făcută de BB_Amta; 25.04.2016 la 17:21. Motiv: inappropriate language

  3. #3

    Data înscrierii
    04.03.2014
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    Am incarcat aventura ALI si comoara si nu apare din carte.Timpul trece si eu nu pot sa imi fac misiunea.Va rog rezolvati cit mai repede.

  4. #4
    Community Manager Avatarul lui BB_Sious
    Data înscrierii
    21.03.2017
    Posturi
    1.023
    Lume
    Limanul cu stejari
    Hi DEMOSTENE111,

    Please create a support ticket and include details such as your browser, browser version, the activity you were doing before this happened as well as the date and time when the issue occurred. We are monitoring the loading issues and this will help us investigate the issue better.

    Regards,
    BB_Sious
    În cazul în care dorești ajutor, te rog să contactezi Echipa de asistență în limba română. Nu ezita să mă contactezi și pe mine, însă te rog trimite-mi un mesaj în engleză.

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.