Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Tutorial pentru breasla

  1. #1
    Avatarul lui Galarto
    Data înscrierii
    04.02.2013
    Posturi
    3
    Lume
    Limanul cu stejari

    Tutorial pentru breasla

    Deoarece sintagma "Breasla" se intalneste mai rar in jocurile browser, si rolul ei e unul mai special, cred ca e foarte benefic un tutorial dedicat acestui aspect, mai ales liderilor de breasla satui sa le explice zecilor de jucatori ce vor sa devina membrii. Si un ultim aspect, lipsa unui forum al breslei ingreuneaza foarte mult sarcinile liderilor si administratilor.

  2. #2

    Data înscrierii
    24.03.2013
    Posturi
    3
    Lume
    Limanul cu stejari
    ...sunt de acord...eu unu nici acum nu stiu la ce foloseste sa fii membru intr-o breasla decat pentru monezile date de misiunile breslei...

  3. #3
    Avatarul lui mishu85
    Data înscrierii
    21.02.2013
    Posturi
    196
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de Galarto Vezi post
    Deoarece sintagma "Breasla" se intalneste mai rar in jocurile browser, si rolul ei e unul mai special, cred ca e foarte benefic un tutorial dedicat acestui aspect, mai ales liderilor de breasla satui sa le explice zecilor de jucatori ce vor sa devina membrii. Si un ultim aspect, lipsa unui forum al breslei ingreuneaza foarte mult sarcinile liderilor si administratilor.
    de ce e mai "special" bresla in comparatie cu ghilda, trib, nu mai stiu ce...? e o simpla demunire, nimic mai mult

    nu inteleg, de ce ingreuneaza sarcinile liderilor?
    ce trebuie sa faca acesti lideri in bresla de le trebuie forum? pot trimite "circulare" care deja e prea mult pentru jocul acesta in care inafara de comert, aventuri nu ai cum sa interactionezi...
    daca erau atacuri organizate sau nu mai stiu ce atunci era bun un forum, dar asa nu-i vad rostul

  4. #4

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Legat de cerința de mai sus, în joc există un chat al breslei, în care toți membrii pot interacționa; și se mai poate folosi și sistemul de emailuri.
    Pe forum, există o categorie dedicată breslelor, chiar aici.

    Colonizare cu spor!

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.