Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: Rămas bun, dragi coloniști!

  1. #1
    Former Team member
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0

    Rămas bun, dragi coloniști!



    Dragi jucători,

    Iată că a sosit momentul să ne luăm rămas bun. Am trecut prin multe aventuri și am luptat împreună pentru binele comunității. Am fost în permanentă legătură cu voi pe chat și sper că v-a făcut plăcere să discutăm. Pentru mine a fost o bucurie să vă pun „În lumina reflectoarelor” și îmi amintesc și acum visul lui Synister despre jocul nostru.
    A fost o plăcere să vă cunosc și să vă îndrum. Sunteți o comunitate deosebită.

    Doresc de asemenea să le mulțumesc moderatorilor pentru ajutorul lor. Cu susținerea lor și a comunității acesteia minunate, sunt sigură că veți continua colaborarea și cu BB_Lyedra, colega mea. Ea va prelua rolul de Manager de comunitate și vă va oferi ultimele noutăți, pe viitor. Deja este pusă în legătură cu echipa de moderare, așa că haideți să îi urăm bun venit!

    Chiar dacă eu nu voi mai fi prin preajmă, sunt convinsă că veți coloniza cu spor în continuare, mai ales acum, cu mărirea nivelului și evenimentul de Halloween care se apropie cu pași repezi!

    Cu drag,
    BB_Imtia

  2. #2
    Community Team Avatarul lui BB_Lyedra
    Data înscrierii
    06.10.2015
    Posturi
    85
    Lume
    Limanul cu stejari

    BB_Lyedra Introduction



    Hello all!

    It’s a pleasure to meet you and thanks a lot to BB_Imtia for introducing me. I am BB_Lyedra and I will be taking care of the website news and announcements, as well as sometimes handling organizational topics. Thanks a lot to the moderators who will support me as I am only fluent in English, but will do my best to assist everyone. With the support of mods or experienced players, we will try to offer localizations of announcements like Dev's Diaries.

    Please check > this forum announcement < for additional information.

    I am excited to meet all of you! Feel free to get in touch with me, but please send me an English message. If you want to send a message in Romanian please get in touch with the Customer Support colleagues who are speaking Romanian.

    Happy Settling,
    BB_Lyedra
    Ultima modificare făcută de BB_Lyedra; 16.10.2015 la 17:18.
    Căsuța mea poștală este închisă. Te rog contactează echipa de asistență în română.

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.