Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Subiect de feedback: Halloween 2015

  1. #1
    Former Team member
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0

    Subiect de feedback: Halloween 2015

    Dragi jucători,

    În acest subiect vă puteți scrie impresiile și comentariile referitoare la Evenimentul de Halloween din acest an.

    Spor la discuții,
    BB_Imtia

  2. #2
    Avatarul lui eugenemeric
    Data înscrierii
    02.09.2013
    Locație
    Galati / Romania
    Posturi
    19
    Lume
    Limanul cu stejari
    Pare ca si acest event sa fie unul cu peripetii insa sunt trist si regret ca acest event a adus cu sine si plecarea Imtiei ... Pacat !!!! Un om cu caracter, un lider ! Poate ca multi nu realizeaza ce va pierde serverul ... Respect tie Imtia ! Multumesc pentru tot ce ai facut !

  3. #3

    Data înscrierii
    10.03.2013
    Posturi
    12
    Lume
    Limanul cu stejari
    Unde gasim lista cu aventuri care pot oferi dovleci ?

  4. #4
    Avatarul lui eugenemeric
    Data înscrierii
    02.09.2013
    Locație
    Galati / Romania
    Posturi
    19
    Lume
    Limanul cu stejari
    Catre BB_Leydra

    Incep prin a va ura bun venit.
    Imi pare rau ca nu cunosc limba engleza si nu va pot scrie, asa cum este cerinta, in engleza.
    Nu vreau sa supar pe nimeni si nici pe dumneavoastra.
    Trebuie insa sa va spun ca eu ( si ca mine sunt multi ) am ales acest joc luand in calcul inclusiv faptul ca puteam intelege toate detaliile jocului.
    Nu stiu si e mai putin important pentru noi, care sunt motivele pentru care ati luat aceste ultime decizii insa din punctul nostru de vedere ( al jucatorilor, al unora dintre ei ) nu este de bun augur.
    Nu mai spun ca este si discriminatoriu , este insa cel putin deranjant.
    Multor colegi le este teama sa va aduca la cunostinta aceste aspecte. Stiu ca risc sa fiu banat dar apreciez mult mai mult demnitatea decat pozitia strutului.
    Va asigur de respectul si consideratia mea si sper sa reveniti asupra deciziei.
    Eugen Emeric Chvala

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.