Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 3 din 3

Subiect: Pachet XXL

  1. #1

    Data înscrierii
    29.03.2013
    Posturi
    46
    Lume
    Limanul cu stejari

    Pachet XXL

    Pentru inceput, cu toata ca ar fi foarte multe de spus, ma leg doar de exploratori :

    Si spun ca degeaba mai adaugati posibilitati noi daca va fi in continuare aceeasi tampenie, ca sa nu ii zic altfel.
    Daca prin asta doar vor fi mai multe posibilitati de a aduce chestii total inutile cum sunt sandwichurile cu branza, atunci....


    Si ca o parere adiacenta : Ar fi trebuit mai intai sa rezolvai si sa faceti posibila stack-uirea potentarilor aduse de catre exploratori si pe urma sa adaugati ceva nou.

    Eu inca astept momentul cand mai intai se va rezolva o problema veche 100% si apoi se va continua cu o imbunatatire la ea..... Momentan este doar ceva gen " nu e groapa destul de mare hai sa o facem mai adanca ".

  2. #2
    Former Team member
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0
    Salut Syn,

    Îmi pare rău că simți că situația e deplorabilă momentan.
    Poate că nu ar trebui să luăm așa în serios niște sandwich-uri cu brânză. Oricum, sugestia cu stack-urile e transmisă și o voi retransmite.

    În ceea ce privește Exploratorii, mi se pare normal să fie adăugate noile posibilități, dacă vor fi alte tipuri de zăcăminte... haide să așteptăm ca noua versiune să fie implementată, și apoi să vedem ce schimbări am aduce.

    Cu drag,
    BB_Imtia

  3. #3

    Data înscrierii
    29.03.2013
    Posturi
    46
    Lume
    Limanul cu stejari
    NU e vorba de deplorabil sau nu, BB...

    Marea si eterna problema este ca noi jucatorii , de la care se cere mereu feedback, ne plangem de mereu aceleasi si aceleasi chestii si cerem aceleasi lucruri rezolvate, si totusi nu suntem bagati in seama.
    Poate de aceea nici nu se primeste feedback-ul maxim care se cere.
    Vor feedback si nu il iau in seama totusi...sau il iau , dar extrem de selectiv si dupa cum le convine dev-ilor...

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.