Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: Demobilizare trupe

  1. #1
    Avatarul lui Razsax
    Data înscrierii
    15.02.2013
    Locație
    Brasov Romania
    Posturi
    36
    Lume
    Limanul cu stejari

    Demobilizare trupe

    Am privit cu mult interes propunerile echipei de productie in ceeia ce priveste jocul in general si am avut placerea de a vizualiza tot ce a fost pregatit pe serverul de testare, unde, am constatat cu placere ca se pregateste o paleta larga de trupe , proprii cat si inamice. Insa nu am fost lamurit cum vom proceda in continuare cu controlul populatiei. Chiar si acum, cand este vorba doar de trupele expeditionare, trebuie utilizata aceeiasi populatie ce se limiteaza dupa cum bine stim. La ora actuala daca ai apucat sa faci niste trupe de un anumit fel nu le poti transforma in populatie libera, respectiv in alt tip de trupe. In consecinta as propune infiintarea unei functii de demobilizare trupe pe modelul demolarii cladirilor, urmand a se recupera populatie si echipament. Astfel cred ca vom putea antrena, detine si folosi toate categoriile de trupe si ar face mai atractiv sectorul expeditionar.

  2. #2
    Avatarul lui Razsax
    Data înscrierii
    15.02.2013
    Locație
    Brasov Romania
    Posturi
    36
    Lume
    Limanul cu stejari
    In mod normal si logic exista doua cai principale prin care poti evoula in acest joc. Cea a producatorlui-negustor sau cea a negustorului -luptator. Cea de a doua era valabila si profitabila la momentul in care looturile ofereau arme . In acest moment ofera resurse si nici acelea suficient de substantiale.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.