Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 6 din 6

Subiect: Problema chat

  1. #1

    Data înscrierii
    17.02.2013
    Posturi
    13
    Lume
    Limanul cu stejari

    Problema chat

    Cand se scrie pe soapta ori nu se inregistreaza mesajul trimis, adica nu ii apare adresantului ori mesajul apare dar ramane si in linia de scriere! Ca urmare trebuie sa stergi mesajul vechi pentru a scrie altceva.

  2. #2

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Adevarat! Nu înţeleg însă de ce deranjează acest fapt?

  3. #3

    Data înscrierii
    17.02.2013
    Posturi
    13
    Lume
    Limanul cu stejari
    Problema vad ca s-a remediat, dar era deranjant... adica scriu o fraza dau enter, ea apare in conversatie dar imi ramane si in casuta de scriere... stergeam de fiecare data ca sa scriu urmatoarea fraza! Eu zic ca era aiurea duplicatul asta de bug de scriere, mai ales acum in era vitezei cand negocierile se duc pe privat si convivu' nu asteapta sa ii scriu cu intarziere... sper ca m-am facut inteles

  4. #4
    Avatarul lui misspufi
    Data înscrierii
    13.03.2013
    Posturi
    9
    Lume
    Limanul cu stejari
    si mie mi se intampla asta imi ramane in linia de scriere ....

  5. #5

    Data înscrierii
    23.01.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    salut am o problema de ceva timp imi tot spune ca conectarea la serverul de chat a esuat, cum pot rezolva problema?

  6. #6

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    @treisprezece13: Trebuie sa contactezi Echipa de suport, ca să ți se schimbe numele, după care accesul la chat va fi restabilit. Poți face acest lucru din Pagina de start, de sub avatar, la butonul Asistență.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.