Subiect închis
Rezultate 1 la 5 din 5

Subiect: Bug misiune Paste

  1. #1

    Data înscrierii
    17.02.2013
    Posturi
    13
    Lume
    Limanul cu stejari

    Bug misiune Paste

    Am cumparat de la negustor cu 1 peste misiunea Oua pierdute de paste, am incheiat-o ca orice aventura si nu s-a intamplat absolut nimic! E normal sau e o problema?
    As aprecia un raspuns concret - nu gen citeste forumul! sau contacteaza echipa de suport!
    Daca e o problema cred ca nu e greu sa postati adresa echipei de suport si modalitatea de contact concreta, vrem sa ne simtim bine si ca suntem bine primiti in joc - nu trimisi cu sorcova la pascut oua de craciun...

  2. #2

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Aventura care se cumpără de la Negustor cu 1 peşte este o misiune de rezervă, folosită atunci când anulezi, din greşeala, misiunea îin derulare. Ea nu aduce nicio recompensă, doar îţi permite continuarea Evenimentului de Paşti.

  3. #3

    Data înscrierii
    04.03.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari
    si eu am facut rost de ea...o mai pot folosi si primi din nou acelasi recompense?

  4. #4

    Data înscrierii
    04.03.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari
    in plus si eu am patit o cu misiunea 4 Zari pe care nu am putut o incheia din cauza unui BUG, nu se contabilizau loturile de piatra gasite de exploratori, daca erau mai mari de 25 piatra... absolut anormal asa ceva...am pierdut si o groaza de timp...

  5. #5

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    TEOTEO , Echipa de suport te va ajuta în această privință. Contactează-i și detaliază problema.
    Colonizare cu spor!

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.