Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 3 din 3

Subiect: Indicator decoratiuni

  1. #1

    Data înscrierii
    30.06.2013
    Posturi
    23
    Lume
    Limanul cu stejari

    Indicator decoratiuni

    http://prntscr.com/7w2yyn

    Sper ca este doar o eroare si nu una din caracteristicile noii versiuni.
    Daca vom primi asemenea markeri si pe alte cladiri / decoratiuni de pe insula, se va crea un haos total . Si asa este prea mult cel de la generali, care ne spune ca generalii sunt disponibili pt aventuri ( asta stim si noi atata timp cat sunt prezenti pe insula, chiar nu prea vad rostul respectivei iconite).

  2. #2
    Former Team member
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0
    Salut rdd77,

    Da, este doar o eroare ce va fi remediată în această săptămână, din fericire (detalii în ultimul Jurnal de schimbare).
    De asemenea, am trimis mai departe și feedback-ul tău legat de iconițele generalilor.

    Spor la joc!
    BB_Imtia

  3. #3
    Former Team member
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0
    Salut,

    Iată că propunerea aceasta nu a rămas fără ecou. Acum se pot dezactiva iconițele generalilor, pe lângă dezactivarea altor animații.
    De-a lungul vremii mai mulți jucători și-au exprimat dezacordul pe chat față de animațiile ce nu se pot dezactiva și care generează astfel tot felul de probleme de performanță. Îmi amintesc și acum că Porta și-a dorit lucrul acesta și i-am transmis ideea încă de pe atunci.



    Așteptăm noi sugestii!

    Cu drag,
    BB_Imtia

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.