Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: Modificari generali

  1. #1

    Data înscrierii
    30.06.2013
    Posturi
    23
    Lume
    Limanul cu stejari

    Modificari generali

    1.Este deranjant faptul ca nu putem vedea care este destinatia finala a unui general. In cazul unor atacuri multiple, blockuri mai laborioase si stranse, cu tabere aproapiate, in general astea se verifica de mai multe ori. Mai ales daca este necesara micsorarea hartii datorita distantei mari de la amplasamentul generalului pana la destinatia finala. Se poate clickui extrem de usor pe alaturi.

    2. Din punctul meu de vedere este preferabil sa vad ce trupe sunt pe un general , cand acesta nu este in garnizoana sa si nu mesaje de genul : ataca, revine la garnizoana, etc.

  2. #2
    Former Team member
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0
    Salut,

    1. Da, într-adevăr de multe ori distanța reprezintă un impediment când harta trebuie micșorată. Astfel se poate greși destul de ușor. Dar îți reamintesc că dezvoltatorii jocului nu susțin în niciun fel blockurile (pentru generalii normali).

    2. E mai util să se vadă trupele de pe un general, însă, personal, nu îmi displace noua interfață.

    Eu am transmis sugestiile tale mai departe, ca de obicei, așa cum le-ai formulat.

    Cu drag,
    BB_Imtia

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.