Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: copacii ca resursa sa poata fi mutati

  1. #1

    Data înscrierii
    20.02.2013
    Posturi
    8
    Lume
    Limanul cu stejari

    copacii ca resursa sa poata fi mutati

    Din punctul meu de vedere un aspect f important il reprezinta dispunerea copacilor(ca resursa), care ocupa un spatiu dedicat anumitor cladiri, fapt ce duce la imprastierea aiurita a acestora pe harta
    Gasiti o modalitate prin care se pot muta si resursele(copacii), sau padurarii sa planteze intr-o zona delimitata, ceva de genul, in asa fel incat jucatorul sa-si poata construi orasul putin mai "tactic" :P
    Ms de intelegere

  2. #2

    Data înscrierii
    11.03.2013
    Posturi
    5
    Lume
    Limanul cu stejari
    Nu ar fi bine,eu zic sa adauge ceva care sa ne poata furniza puterea de a alege unde acel padurar planteaza si unde acel taietor taie,asta este parerea mea si cred ca multi sunteti de acord cu mine.

  3. #3

    Data înscrierii
    18.02.2013
    Posturi
    45
    Lume
    Limanul cu stejari
    @kylun: asta nu se va schimba niciodata. e sigur ca nu, a fost ceruta si pe alte servere...

  4. #4

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Există anumite caracteristici ale jocului care nu se pot schimba; chiar dacă par minore, modificarea acestora ar duce la modificarea întregului sistem, ceea ce este puțin probabil să se întâmple.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.