Răspuns la subiect
Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 1 2 3
Rezultate 21 la 24 din 24

Subiect: Expeditii - PVP

  1. #21

    Data înscrierii
    30.06.2013
    Posturi
    23
    Lume
    Limanul cu stejari
    Am inca o propunere: introducerea coloniilor de salpetru.
    Stiu ca reactia va fi negativa doar la citirea cuvantului "salpetru " existand aversiune pt respectiva resursa din vremuri imemoriale; dar inainte da blama ideea faceti cateva calcule. Cat salpetru este necesar pt a fabrica un tun, cat salpetru va este necesar pentru a face scenariul "Bogatiile muntilor" si sa va uitati putin la looturile din aventuri ( in general salpetru este la jumatate ca valoare comparativ cu titanul, resursa destul de urmarita acum in colonii si care totusi se utilizeaza doar la arme ).

  2. #22

    Data înscrierii
    14.08.2013
    Posturi
    35
    Lume
    Limanul cu stejari
    Asta am vrut si eu sa propun dar mi-am dat seama ca o data cu nivelul 20 XP la expeditii se extinde bazinul de resurse si cred ca vor aparea noi colonii cu alte resurse....sper ca asta inseamna extinderea bazinului de resurse. Daca nu este ceea ce cred eu este f bine venita propunerea ta.

  3. #23

    Data înscrierii
    30.06.2013
    Posturi
    23
    Lume
    Limanul cu stejari
    Se poate sa primim raport de lupta si cand cucerim colonii neocupate ? Ar fi util pt noi pt aprecierea globala a pierderilor.
    In momentul de fata primim rapoarte de lupta cand cucerim colonii ocupate.

  4. #24
    Former Team member
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0
    Citat Postat în original de rdd77 Vezi post
    Am inca o propunere: introducerea coloniilor de salpetru.
    Salut,

    Am transmis de mult propunerea ta (de când ai postat-o aici), dar încă aștept o confirmare de la dezvoltatori. Între timp, după cum ai aflat, vor fi zăcăminte de salpetru pe noile insule. Lucrul acesta va rezolva problema, cel puțin parțial.

    Citat Postat în original de rdd77 Vezi post
    Se poate sa primim raport de lupta si cand cucerim colonii neocupate ? Ar fi util pt noi pt aprecierea globala a pierderilor.
    In momentul de fata primim rapoarte de lupta cand cucerim colonii ocupate.
    Și ideea aceasta am transmis-o. Încă nu e sigur, dar este probabil ca această îmbunătățire să fie implementată odată cu versiunea în care se va mări nivelul (deci la sfârșitul lui septembrie, octombrie). Voi reveni cu o confirmare, odată ce voi posta Jurnal de schimbare al versiunii!

    Mersi pentru sugestii!
    BB_Imtia

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.