Răspuns la subiect
Pagina 1 din 2 1 2 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 16

Subiect: Aruncător de explozibil - Feedback

  1. #1
    Former Team member
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0

    Aruncător de explozibil - Feedback


    Dragi coloniști,
    Problema spațiului pe insula mamă a fost rezolvată prin această nouă caracteristică a demolării munților.



    Cum vi se pare? Ați reușit să distrugeți vreo stâncă?
    Vă invit să discutați în acest subiect părerile vostre (pozitive sau negative) legate de acest lucru.

    Pentru mai multe informații accesați Jurnalul de dezvoltare corespondent.

    Spor la discuții,
    BB_Imtia

  2. #2

    Data înscrierii
    19.02.2013
    Posturi
    29
    Lume
    Limanul cu stejari
    Un singur lucru nu imi place : sunt prea putine potentari la negustor si nu inteleg de ce, doar dam nestemate pe ele.
    Eu mai am stanci, munti si pietris pe insula, dar nu mai pot cumpara potentari, stoc zero !!

    Si inca un sfat, dupa ce daramati e bine sa dati refresh. Am patit ca dupa ce am distrus ceva sa nu pot construi nimic, dar dupa refresh a aparut zona libera.
    Ultima modificare făcută de BadFLo; 27.02.2015 la 17:52.

  3. #3
    Avatarul lui GT-S5280
    Data înscrierii
    28.11.2014
    Posturi
    23
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de BadFLo Vezi post
    Un singur lucru nu imi place : sunt prea putine potentari la negustor si nu inteleg de ce, doar dam nestemate pe ele.
    Eu mai am stanci, munti si pietris pe insula, dar nu mai pot cumpara potentari, stoc zero !!

    Si inca un sfat, dupa ce daramati e bine sa dati refresh. Am patit ca dupa ce am distrus ceva sa nu pot construi nimic, dar dupa refresh a aparut zona libera.
    pai dupa minutul ala mai trebue sa dai un "click" pe pietrisul ala si dupa 3 sec explodeaza

  4. #4
    Avatarul lui GT-S5280
    Data înscrierii
    28.11.2014
    Posturi
    23
    Lume
    Limanul cu stejari
    E bun pentru cei cu spatiu construibil mic, dare foarte scump...

  5. #5

    Data înscrierii
    28.02.2013
    Locație
    Piatra Neamt
    Posturi
    77
    Lume
    Limanul cu stejari
    Am nevoie de spatiu, dar pentru mine sunt foarte scumpe...deci spun pass deocamdata. Din punctul meu de vedere un "+" pentru implementare si 2 de "-" pentru costuri.
    Astep o revizuire de preturi, ceva gen 50 si 90 nestemate sau insulitele din sud, care, asa cum a fost pe test, ofereau spatiu incomparabil mai mare la un pret incomparbil mai mic...

  6. #6

    Data înscrierii
    31.03.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    18
    Lume
    Limanul cu stejari
    Sunt foarte scumpe macar de s-ar putea cumpara si cu alta moneda decat nestemate

  7. #7

    Data înscrierii
    04.09.2013
    Posturi
    16
    Lume
    Limanul cu stejari
    Este o dezvoltare pozitiva a jocului. Mie imi convine. Rog retusarea bagurilor, au aparut din nou, multumesc.

  8. #8
    Avatarul lui Razsax
    Data înscrierii
    15.02.2013
    Locație
    Brasov Romania
    Posturi
    36
    Lume
    Limanul cu stejari
    Implementarea demolarii este binevenita si va multumesc pentru aceasta, dar, asa cum si colegii au aratat, pretul este cam mare raportat la rezultat. Asteptam cu multa speranta rezolvarea bug-urilor. Intr-o alta ordine de idei, se poate vedea de la distanta faptul ca aventurile cooperatiste nu sunt atractive pe serverul acesta. Poate daca s-ar reveni la vechile loot-uri pentru ele, le-ar face mai atractive pentru jucatori.
    Ultima modificare făcută de Razsax; 28.02.2015 la 12:42.

  9. #9

    Data înscrierii
    18.02.2013
    Posturi
    45
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de BadFLo Vezi post
    Un singur lucru nu imi place : sunt prea putine potentari la negustor si nu inteleg de ce, doar dam nestemate pe ele.
    Eu mai am stanci, munti si pietris pe insula, dar nu mai pot cumpara potentari, stoc zero !!
    Total de acord...

  10. #10
    Avatarul lui CaPsH3
    Data înscrierii
    04.03.2013
    Posturi
    9
    Lume
    Limanul cu stejari
    Pe langa faptul ca sunt putine si incurcate din cate stiu de pe serverul de testare, adica din explozibilii mari iti raman destui iar cei mici nu iti ajung, sunt mult prea scumpe in comparatie cu utilitatea lor. Nota 4 din 10 pentru implementare.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.