Subiect închis
Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: Oficul comertului

  1. #1

    Data înscrierii
    26.01.2013
    Posturi
    7
    Lume
    Limanul cu stejari

    Oficul comertului

    Am o problema destul de mare cu oficul comertului si ma deranjeaza.Folosesc destul de mult oficuil comertului si am tot timpul pus 7 sau 8 actiuni dar de fiecare daca cand vreau sa pun ceva sus din nou de ex. tabul 1 am 50 bautura tab 2 am 50 bautura si costa 3 monezi tabu 3 am 100 marmura si costa 6 monezi ssmd dupa un timp cand o actiune mia fost cumparata de exemplu tabul 7 care costa 18 monezi in loc sami arate asa imi apare ca costa 6 monezi da in tabul respectiv am actiuni in decurs si asa mi se intampla mereu.Trebe sa dau jos actiunile respective ca sa mi se vada actiunea pe care o pun din nou si pierd monezi.Multumesc

  2. #2

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Această problemă a fost luată în considerare, încercăm să găsim o soluţie pentru buna funcţionare a Oficiului Comerţului.
    Mulţumim pentru implicarea în joc şi pentru sugestie!

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.