Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: Implemntari Noi Probleme Vechi

  1. #1

    Data înscrierii
    31.03.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    18
    Lume
    Limanul cu stejari

    Implemntari Noi Probleme Vechi

    Buna ziua .Dupa cum obeserv in jocul The settlers online apar multe noutati,dar ma intreb cand se vor rezolva problemele vechi adica "bugurile".
    Nu inteleg cum se poate baga ceva nou cand sunt deja probleme la joc.Eu propun sa se rezolve toate bugurile apoi sa se bage ceva nou.De exemplu
    ca sa dai un blok la o aventura nu stiu daca este corect sa dai refresuri la pagina pentru ca pur si simplu generalii ataca in continuu sau stau pe loc.Sunt foare multe probleme ce ,dupa cum vad,nu se rezolva si culmea se vine cu alte ideei.deja serverul nu este stabil,daca nu se rezolva problemele vechi atunci sincer nu cred ca vreodata o sa mearga jocul perfect macar 95 %.Am observat ca multi jucatori vechi pur si simplu sau saturat de aceste probleme si parasesc jocul.Cum sa atragem noi jucatori daca sunt mii de probleme.

    Cam atata am avut de spus Poate (sper) sa se faca ceva legat de problemele din aventuri si nu numai.
    Multumesc

  2. #2
    Former Team member
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0
    Salut,

    Pe lângă noutățile care apar, cu siguranță vor fi rezolvate și bug-urile vechi, în special cel de care ai amintit și care a cauzat multe probleme până acum.
    Așa că te asigur că se va face ceva legat de problemele din aventuri.
    Mersi de răbdare, Scorpyoo.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.