Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 5 din 5

Subiect: Propunere

  1. #1

    Data înscrierii
    19.02.2013
    Posturi
    29
    Lume
    Limanul cu stejari

    Propunere

    Salut,

    Am 2 sau chiar 3 propuneri care cred ca ar fi utile

    1. Pe chat cand dai click pe un jucator sa iti arate si profilul lui, adica cel putin nivelul la care este.
    2. Sa poti vedea pe chat (eventual o fereasta care se dechide/inchide de la un buton langa bara de scroll din dreapta) toti jucatorii on, in ideea in care vrei sa-i dai soapta cuiva si nu e in lista de prieteni.
    3. Mi-ar place sa existe la fiecare cladire in momentul cand dau click pe ea si optiunea "treci la urmatoarea de acelasi fel de pe harta". Ceea ce vreau sa spun este, ca sa dau un exemplu concret, sa nu caut pe insula unde am pus toti vanatorii, pescarii, taietorii, etc, ci sa am posibilitatea daca am dat pe o cladire de un anumit tip, printr-un simplu click, sa trec la urmatoarea de acelasi fel.

  2. #2

    Data înscrierii
    18.02.2013
    Posturi
    45
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de BadFLo Vezi post
    2. Sa poti vedea pe chat (eventual o fereasta care se dechide/inchide de la un buton langa bara de scroll din dreapta) toti jucatorii on, in ideea in care vrei sa-i dai soapta cuiva si nu e in lista de prieteni.
    3. Mi-ar place sa existe la fiecare cladire in momentul cand dau click pe ea si optiunea "treci la urmatoarea de acelasi fel de pe harta". Ceea ce vreau sa spun este, ca sa dau un exemplu concret, sa nu caut pe insula unde am pus toti vanatorii, pescarii, taietorii, etc, ci sa am posibilitatea daca am dat pe o cladire de un anumit tip, printr-un simplu click, sa trec la urmatoarea de acelasi fel.
    2. poti sa soptesti oricind oricui scriind /w{SPACE}[NUME_JUCATOR]{SPACE} si iti deschide soapta cu acel jucator
    3. poti sa sari dintr-una intr-alta din sumarul economiei, dar recunosc ca ar fi utila o optiune ca cea descrisa de tine

  3. #3
    guleag
    Guest
    un meniu in care sa apara nr de cladiri ar fi de folos...ar scuti din multele clicuri pe care tot trebuie sa le dam

  4. #4

    Data înscrierii
    02.03.2013
    Posturi
    6
    Lume
    Limanul cu stejari
    3. o idee buna

  5. #5

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Vom încerca să luăm în considerare sugestiile voastre, în măsura aplicabilitaţii acestora. Vă mulţumim pentru implicare şi propuneri!

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.