Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 8 din 8

Subiect: Feedbackul Evenimentul de Crăciun

  1. #1
    Former Team member
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0

    Feedbackul Evenimentul de Crăciun

    Dragi jucători,

    Aici puteți să vă exprimați părerile, nemulțumirile sau sugestiile cu privire la Evenimentul de Crăciun 2014!
    Pentru a accesa Jurnalul de dezvoltare al evenimentului, click aici.


    Mult spor,
    BB_Imtia

  2. #2

    Data înscrierii
    12.12.2013
    Locație
    Jimbolia
    Posturi
    7
    Lume
    Limanul cu stejari
    Interesant a fost eventu... cadourile sa-u facut destul de usor si sa primit foarte bine de la calendar .. multumesc pentru vila inghetata
    Dar in tot eventul exploratori mi-auadus doar 16 cadouri asa ca mia lasat un pic de gust amar eventul
    Si au fost foarte mule buguri pe timpul eventului
    Deci nu pot zice daca a fost bine sau rau

  3. #3

    Data înscrierii
    21.02.2013
    Locație
    BUCURESTI
    Posturi
    18
    Lume
    Limanul cu stejari
    Prea multe cadouri pentru atat de putine lucruri de cumparat de la negustor... parerea mea... Macar de s-ar fi dat atatea oua la eventul de Paste, de acolo aveam ce cumpara...

  4. #4
    Avatarul lui Linkin
    Data înscrierii
    04.07.2013
    Locație
    Preutesti Neamt
    Posturi
    45
    Lume
    Limanul cu stejari
    Buna seara echipa Blue Byte , in primul rand vreau sa va felicit in legatura cu acest event datorita celor 2 exploratori norocosi cumparati in alt eveniment , am reusit sa strang o gramada de cadouri in consecinta am cumparat absolut tot de la eveniment noroc de mortar ca am mai avut ce cumpara Un dezavantaj pot sa spun ca a fost lag-ul enorm , defectele in aventuri cu teleportarea generalilor si putine cladiri speciale , se putea adauga si silozuri , depozite avansate , sau cel putin un numai mai mare de cladiri speciale . In rest a fost un event reusit spun eu Speram la o remediere a problemelor si o buna functionare pe timpul viitoarelor eventuri . Dorim arme din nou la loot !!!
    Ultima modificare făcută de Linkin; 09.01.2015 la 17:18.

  5. #5

    Data înscrierii
    31.01.2014
    Posturi
    6
    Lume
    Limanul cu stejari
    A fost un event reusit!

  6. #6
    Avatarul lui Brainkiller
    Data înscrierii
    22.02.2013
    Posturi
    34
    Lume
    Limanul cu stejari
    per total a fost bine.
    Stay on top but remain from the underground

  7. #7
    Former Team member
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0
    Vă mulțumesc tuturor pentru păreri.

    Citat Postat în original de bigmamma Vezi post
    Prea multe cadouri pentru atat de putine lucruri de cumparat de la negustor... parerea mea... Macar de s-ar fi dat atatea oua la eventul de Paste, de acolo aveam ce cumpara...
    bigmamma, atunci propui ca la un eveniment viitor să fie o ofertă mai bogată la negustor?

  8. #8

    Data înscrierii
    20.06.2013
    Posturi
    6
    Lume
    Limanul cu stejari
    Event reusit. Propun totusi o oferta mai bogata la negustor.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.