Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 8 din 8

Subiect: Cazarma

  1. #1

    Data înscrierii
    29.03.2013
    Posturi
    46
    Lume
    Limanul cu stejari

    Cazarma

    Marea durere a multora, sau poate a tuturor.

    Este crunt si stresant sa stai sa pui cateva mii de trupe la refacut cu metoda actuala.

    Iti ia o groaza de timp, dai enspe mii de click-uri si te saturi la 1 moment dat.
    Vorbind doar pentru mine, asta este motivul pentru care o vreme am renuntat sa mai fac aventuri la care se pierde multa armata, gen Croitorii.

    Propun modificarea felului actual de a selecta cate trupe pui la facut (scroll-ul acela de se duce pana la 25 unitati ) cu un field in care sa se poata scrie numarul de unitati pe care doreste cineva sa le creeze.
    Ar fi mult mai usor pentru toti, chiar daca unitatile s-ar face tot cate 25 .

    As propune sa se faca un Poll cu aceasta propunere, cred ca ar fi un record de voturi pentru, chiar ar fi interesant de vazut .

    Va multumesc !

  2. #2

    Data înscrierii
    02.03.2013
    Posturi
    9
    Lume
    Limanul cu stejari
    Sustin ideea, 25 e mult prea putin

  3. #3

    Data înscrierii
    29.05.2013
    Posturi
    4
    Lume
    Limanul cu stejari
    Treaba asta trebuia facuta de mult timp,subscriu cele spuse de Synister.

  4. #4
    Avatarul lui tzepeshgr
    Data înscrierii
    02.07.2013
    Posturi
    24
    Lume
    Limanul cu stejari
    Si, desi stiu ca este foarte greu pentru ca necesita schimbari majore, ar trebui ca sistemul sa fie - dai la facut 150 de trupeti, iar ei sa iasa unul cate unul, nu pachet! Asta, in completarea propunerii lui Synister, ar fi viitorul care ar ajuta jucatorii. Asa s-ar renunta la un sistem care devine tot mai frustrant si, asa cum zicea si antescriitorul, te face sa nu mai ai rabdare sa dai la facut trupele necesare pentru anumite aventuri.

  5. #5

    Data înscrierii
    25.08.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    deasemenea si eu sustin ideea. Ar trebui sa putem introduce noi exact ce numar si tip de unitati am dori sa facem, fara a mai fi nevoiti sa facem zeci sau chiar sute de click-uri pentru a crea un numar de unitati f mare

  6. #6
    Avatarul lui Promia
    Data înscrierii
    25.02.2013
    Posturi
    71
    Lume
    Limanul cu stejari
    Cred ca ar fi o modificare usor de implementat, cum dai acum sa se faca 25 sa mai fie acolo un zero (250 trupe). Uneori chiar te plictisesti tot dand trupe la cazarma.

  7. #7

    Data înscrierii
    28.05.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari
    Trupele ca trupele, dar ce faci cand trebuie sa trimiti irma pentru potentat? Stai sa tragi mereu de scrol si dai clickuri cat cuprinde. La populatie si armata de mii, sa nu poti face decat 25/25/25//25! Sunt exact acele lucruri "marunte" la un joc care fac diferenta.

  8. #8

    Data înscrierii
    04.09.2013
    Posturi
    16
    Lume
    Limanul cu stejari
    Salutare,
    O alta propunere asi avea, Academia de lupta sa poata produce armata regala, in anumite conditii. Rog luat in considerare, multumesc.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.