Răspuns la subiect
Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 1 2 3
Rezultate 21 la 25 din 25

Subiect: Feedback-ul sistemului de lupta !

  1. #21
    Avatarul lui Brainkiller
    Data înscrierii
    22.02.2013
    Posturi
    34
    Lume
    Limanul cu stejari
    Vor bani mai multi si daca asa isi vor atinge tinta o vor realiza. Eu nu cred ca va conta parerea noastra . Sincer, ma bucur, ca voi avea cel mai bun motiv sa scap de jocul asta care imi acapareaza prea mult timp. Sa bage odata sistemul asta nou , PVP, ABS.ESP, sau ce vor mai baga sa imbunatateasca jocul.
    Ultima modificare făcută de BB_Imtia; 15.09.2014 la 16:22. Motiv: Rog folosirea unui limbaj decent.

  2. #22
    Avatarul lui tzepeshgr
    Data înscrierii
    02.07.2013
    Posturi
    24
    Lume
    Limanul cu stejari
    In sfarsit noutati despre sistemul de lupta - acum sa vedem pe serverul de test cat de bune sunt modificarile aduse si daca reprezinta un plus de atractivitate pentru noi, jucatorii!

  3. #23

    Data înscrierii
    03.03.2013
    Posturi
    13
    Lume
    Limanul cu stejari
    update despre pvp puteti vedea aici - youtube.com/watch?v=iTfKxzlCdDE

  4. #24

    Data înscrierii
    29.03.2013
    Posturi
    46
    Lume
    Limanul cu stejari
    Subscriu si eu la parerea generala

    Complet neatractiv, complet ne necesar, complet gandit/facut aiurea...

    Eu de joi pana acum am facut 2 aventuri mari si late, de 1 player, doar ca sa vad noile looturi.... care au fost complet dezamagitoare.

    De apucat de aventuri in situatia prezenta nu am nici o tragere de inima. Cum sincer, de cateva luni mi-a cam pierit cheful sa fac aceleasi aventuri.

    Dar, in situatia actuala, sunt printre cei care sustin ca NU trebuia implementat asa ceva, si recunosc, mi-a scazut mult de tot cheful de Settlers Online (din pacate.. )

  5. #25

    Data înscrierii
    13.12.2013
    Posturi
    3
    Lume
    Limanul cu stejari
    subscriu si eu. e un dezastru. parca toate masurile sunt luate de unul care no jucat jocul asta nici un minut.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.