Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 8 din 8

Subiect: Probleme chat

  1. #1
    advocacy2013
    Guest

    Probleme chat

    [15:17] Știri: Nu există niciun server de chat disponibil.

    Domnilor, de 20 minute doar asta vad in fata ochilor ... ce Dumnezeu faceti cu jocul asta? Nu pot face comert, nu pot vorbi cu colegii, nimeni nu imi apare ca fiind on...

    static.md/3cb1d0eac900b296c9a84f2d82a2ab09.jpeg

    Probleme cu conectarea, probleme cu logarea, probleme de chat, probleme cu pierdere de conexiune...vreti sa ne alungati pe toti de la acest joc? Daca da, doar spuneti ca usa se va inchide si ne orientam catre alte jocuri fara sa mai umplem frigidere.

    P.S. Sper ca imaginea e buna.
    PS1: daca ma uit la prieteni, doar eu sunt online, dar daca mut pe breasla, nici macar eu nu mai sunt online. Genial.
    Ultima modificare făcută de advocacy2013; 19.08.2014 la 13:27. Motiv: Editare

  2. #2
    Avatarul lui GT-S5280
    Data înscrierii
    28.11.2014
    Posturi
    23
    Lume
    Limanul cu stejari
    pe mine azi de la 14:21 pana la 14:29 m-au deconectat de la chat de TREI ORI
    Cand sa fac un printscreen mi s-a inchis tot browserul.
    Plus ca jocul avea lag FOARTE MARE
    VA ROG DIN SUFLET SA FACETI CEVA, CA ASA NU SE MAI POATE!!!

  3. #3
    Former Team member
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0
    Salut,

    Te rog să faci ticket la echipa tehnică. Mersi.

  4. #4
    B00bitza
    Guest
    Voi aveti probleme cu chaturile? La mine se falfaie toate ))))))))))))))))

  5. #5
    Avatarul lui Bufnita21
    Data înscrierii
    10.12.2015
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    Pfff ))

  6. #6
    Community Team Avatarul lui Old_BB_Amta
    Data înscrierii
    04.11.2015
    Posturi
    69
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de B00bitza Vezi post
    Voi aveti probleme cu chaturile? La mine se falfaie toate ))))))))))))))))
    Hello there,

    In case you would like to report chat server instability, please contact the support team.

    Cheers,
    BB_Amta
    Căsuța mea poștală este închisă. Te rog contactează echipa de asistență în română.

  7. #7

    Data înscrierii
    28.05.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari
    Hy Amta!Some of us have problems with the chat! i have this kind of problems with chat from the latest 2 maintenance!Sometimes i don't see anybody on,i can't use chat,i can't PLAY in this way!Please do something!Thank you!

  8. #8
    pantera-roz
    Guest
    Citat Postat în original de advocacy2013 Vezi post
    [15:17] Știri: Nu există niciun server de chat disponibil.

    Domnilor, de 20 minute doar asta vad in fata ochilor ... ce Dumnezeu faceti cu jocul asta? Nu pot face comert, nu pot vorbi cu colegii, nimeni nu imi apare ca fiind on...

    static.md/3cb1d0eac900b296c9a84f2d82a2ab09.jpeg

    Probleme cu conectarea, probleme cu logarea, probleme de chat, probleme cu pierdere de conexiune...vreti sa ne alungati pe toti de la acest joc? Daca da, doar spuneti ca usa se va inchide si ne orientam catre alte jocuri fara sa mai umplem frigidere.

    P.S. Sper ca imaginea e buna.
    PS1: daca ma uit la prieteni, doar eu sunt online, dar daca mut pe breasla, nici macar eu nu mai sunt online. Genial.
    e bun asa,sa simti ca traiesti in ro
    )

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.