Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 6 din 6

Subiect: Probleme de logare

  1. #1

    Data înscrierii
    29.05.2013
    Posturi
    14
    Lume
    Limanul cu stejari

    Probleme de logare

    Buna ziua,este cumva serverul cazut sau numai eu am problema asta? [url]http://www.image-share.com/ijpg-2657-147.html...de ieri 11 august de la ora 15 tot incerc sa ma loghez.

  2. #2
    Former Team member
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0
    Salut,

    Te rog să-mi spui dacă încă nu te poți conecta. Ai creat tichet?

  3. #3

    Data înscrierii
    29.05.2013
    Posturi
    14
    Lume
    Limanul cu stejari
    Buna,da,am facut tichet si am primit raspuns,mai multi jucatori intampina aceleasi probleme,sa mai incerc,un raspuns care nu prea e satisfacator,intre timp am pierdut 3 mine speciale de aur si mina de granit merge de aproape 2 zile nepotentata,in curand o pierd si pe ea. 5000 de nestemate pierdute.

  4. #4
    Former Team member
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0
    Salut, Contesa12.

    Îmi pare rău pentru pierderile suferite. Tot ce pot face e să-ți zic să urmezi instrucțiunile date de echipa de suport.

  5. #5

    Data înscrierii
    29.05.2013
    Posturi
    14
    Lume
    Limanul cu stejari
    Buna Imtia,mi`am facut alt cont,cu care nu voi juca,doar sa vad daca am probleme cu windowsul sau chrome,noul cont merge,pot intra pe insula,se pare ca ori contul este compromis ori nu mai stiu ce sa cred

  6. #6
    Former Team member
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0
    Este în regulă, însă te-aș sfătui să anunți și echipa de asistență de noul cont de test, dacă nu ai făcut-o deja. După ce vei reuși să te conectezi folosind contul tău normal, să faci o cerere de ștergere a contului test, te rog.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.