Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 8 din 8

Subiect: Probleme logare

  1. #1
    advocacy2013
    Guest

    Probleme logare

    Error parsing game_settings.xml: SyntaxError: Assert!
    gParse: Want to add upgrade bonuses at the wrong position: 0 != 5. Please check the game settings!

    Asta e mesajul pe care l-am primit dupa ce am fost scos din joc. Ce inseamna asta?

  2. #2
    Former Team member
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0
    Salut,

    Te rog să anunți Echipa de asistență creând un tichet din pagina principală. Ar fi util să ai un screenshot cu eroarea. Vei primi informații suplimentare în orice caz.

  3. #3
    advocacy2013
    Guest
    Tichetul e trimis de aseara, dar nu am primit raspuns. Chiar si asa, poate a mai patit cineva asa ceva si are un raspuns.

  4. #4
    Former Team member
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0
    În acest caz cu siguranță vei primi un răspuns în cel mai scurt timp (dacă nu ai primit deja). Te rog să ai răbdare. Sper că ai putut să te reconectezi între timp.

  5. #5
    advocacy2013
    Guest
    Da, am putut sa ma reconectez, dar devine iritanta o alta situatie: pierderea conexiunii in mod frecvent si asta in conditiile in care traficul de net e foarte bun, semnalul e excelent si indiferent de locatie (acasa, serviciu, etc.)

  6. #6

    Data înscrierii
    20.06.2013
    Posturi
    6
    Lume
    Limanul cu stejari
    Probleme de logare am intampinat si eu. Apare mesajul de eroare de conexiune dupa care ecran negru in care apare mesajul de a reincarca pagina.

  7. #7

    Data înscrierii
    07.03.2013
    Posturi
    3
    Lume
    Limanul cu stejari
    aceeasi problema a aparut si la mine

  8. #8

    Data înscrierii
    11.07.2013
    Posturi
    11
    Lume
    Limanul cu stejari
    si la mine la fel

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.