Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 5 din 5

Subiect: Eliminare de pe harta insulei

  1. #1

    Data înscrierii
    22.08.2013
    Posturi
    8
    Lume
    Limanul cu stejari

    Eliminare de pe harta insulei

    Am toate licentele de la negustor luate, cele 335, si inca nu le-am consumat pe toate...mai am vreo 14, dar nu preamai am loc de constructii pe harta,ca odata cu avansarea in joc, apar si copaci(butuci) pe harta insulei; care nu ma mai lasa sa construiesc. Vin cu propunerea de a ne lasa optiunea ca in viitor, la urmatoarele schimbari, sa ne aduca aceasta optiune in joc, de a elimina butuci(copaci) de pe harta, pentru a ne lasa posibilitatea de a mai putea consuma din licente. MUltumesc! Ceilalti jucatori, voi, ce parere aveti?
    Ultima modificare făcută de ionrin; 02.07.2014 la 16:42. Motiv: nu exista spatiu de constructii pe harta insulei

  2. #2
    Former Team member
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0
    Salut,

    Mulțumesc pentru sugestie.

  3. #3

    Data înscrierii
    16.03.2013
    Posturi
    47
    Lume
    Limanul cu stejari
    O idee buna

  4. #4
    Avatarul lui Promia
    Data înscrierii
    25.02.2013
    Posturi
    71
    Lume
    Limanul cu stejari
    Eu nu as spune "eliminarea" copacilor ci posibilitatea de a-i muta in alt loc pe harta.

  5. #5
    Former Team member
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0
    Salut,

    Am reținut și sugestia asta, însă dă-mi voie să completez cu o notă mai personală: cred că este improbabilă implementarea acestei schimbări, întrucât copacii sunt zăcăminte iar zăcămintele nu se pot muta.
    Ultima modificare făcută de BB_Imtia; 29.08.2014 la 18:13.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.