Subiect închis
Rezultate 1 la 6 din 6

Subiect: ... diferenta puncte pentru aceeasi categorie de realizari ...

  1. #1

    Data înscrierii
    16.04.2013
    Posturi
    20
    Lume
    Limanul cu stejari

    ... diferenta puncte pentru aceeasi categorie de realizari ...

    Salut BB,

    Am si eu o intrebare. Este posibil sa existe diferente intre punctele acordate aceleasi categorii de realizari de la un jucator la altul?

    Am comparat realizarile cu un jucator din lista de prieteni, iar pentru categoria Economie / Cladiri, la mine apar un total de 14 realizari (560 puncte), iar la prieten apar 16 realizari (820 puncte). Precizez ca toate realizarile din acea categorie sunt activate la mine, iar suma este intr-adevar de 560 puncte. Aveti aceste informatii in imaginea de mai jos.

    Daca aveti nevoie de informatii suplimentare sau de numele jucatorului, dati-mi un PM si vi-l trimit (l-am blurat pentru ca nu stiu daca vroia sa apara).




    Stima,
    Zoosy

  2. #2

    Data înscrierii
    16.04.2013
    Posturi
    20
    Lume
    Limanul cu stejari
    Inca o diferenta, de data aceasta in categoria Militar / Generali. La mine apar 4 realizari, iar la coleg apar 5 cu o diferenta de 100 de puncte.


  3. #3

    Data înscrierii
    04.08.2013
    Posturi
    64
    Lume
    Limanul cu stejari
    Acolo lipseste generalul special de eveniment, iar deoarece tu nu il ai inca activat, nu iti apare nici la colegul? Desi el il are?


  4. #4
    Former Team member
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0
    Citat Postat în original de Zoosy Vezi post

    Am si eu o intrebare.
    Bună, da, sunt diferențe, dar nu fără un motiv anume. S-ar putea să fie ceva ascuns privirii...

  5. #5

    Data înscrierii
    16.04.2013
    Posturi
    20
    Lume
    Limanul cu stejari
    Ok, inteleg, dar parerea mea ar fi ca acele realizari ar trebui sa imi apara si mie ca sa stiu ce anume ar trebui sa fac in viitor.
    Asa mi s-ar parea corect... ori ma insel ?!?

    Stima,
    Zoosy

  6. #6
    Former Team member
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0
    Salut, vei descoperi în timp de ce unele realizări apar, iar altele, nu.

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.