Subiect închis
Rezultate 1 la 1 din 1

Subiect: Probleme Arbore de Realizari :: Sectiunea AVENTURI

  1. #1

    Data înscrierii
    16.04.2013
    Posturi
    20
    Lume
    Limanul cu stejari

    Exclamation Probleme Arbore de Realizari :: Sectiunea AVENTURI

    Craniul Disparut / Caii nu pot inota
    Cu toate ca nu am luat nici un cal in aventura, aceasta nu s-a realizat

    Insula Piratilor / Sunt mii
    Cu toate ca am folosit doar recruti (Maior + 2 x Kung-Fu) nu s-a facut realizarea

    De la alti jucatori pana acum:
    Vrajitoarea Mlastinii / Overkill (user SANDORLAND)
    Tradatorii / Ne-au furat caii (user SANDORLAND)


    Probabil ca vor fi mai multe, asa ca toti cei care au probleme cu Sistemul de Realizari, sectiunea Aventuri sa le puna in continuare pentru a fi oarecum centralizate. Asa cred ca le va fi mai usor celor de la BB sa le gaseasca si sa le rezolve in update-urile viitoare.


    Edit: 05.24.2014 12:21PM
    Cred ca problema cu aceste realizari care nu se activeaza este pur si simplu de traducere proasta. Sa va dau un exemplu:
    La aventura Craniul Disparut, realizarea Caii nu pot inota se spune asa: "Incheie <Craniul Disparut> fara a utiliza cavalerie". Dar daca dati click sa deschideti cererile si tineti mouse-ul pe singura cerinta apare urmatorul text: "Incheie <Craniul Disparut> utilizand doar urmatoarele unitati: Recrut, Jandarm, Arcas, Cavalerie, Arcas cu arc lung, Soldat de elita, Arcas cu arbaleta, Tunar".
    Problema e ca se bat cap in cap cerintele: pe de o parte se spune sa nu folosim cavalerie, pe de alta sa nu folosim soldati simpli (singurii lipsa din lista de unitati).

    Parerea mea este ca cineva ar trebui sa raspunda pentru asta. Macar cu un salariu

    Eu unu o sa ignor cerinta principala si o sa ma ghidez doar de cerintele secundare (cele detaliate dupa ce dati click pe realizare) ... o sa va spun si daca a functionat pentru cazul de mai sus.


    Edit: 05.24.2014 13:39PM
    Da, a functionat facand aventura fara soldati in loc de calareti


    Stima si o zi faina,
    Zoosy
    Ultima modificare făcută de Zoosy; 24.05.2014 la 11:40.

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.