Răspuns la subiect
Pagina 3 din 7 PrimulPrimul 1 2 3 4 5 ... UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 66

Subiect: Login

  1. #21

    Data înscrierii
    26.02.2013
    Posturi
    10
    Lume
    Limanul cu stejari
    da , ar trebui prelungita perioada pana la indepartare cu o zi dupa remediere

  2. #22
    Csaba-Ferenc
    Guest
    de 3 ore tot incerc sa intru
    Ptr aceste nefuctionalitati si nervi nu stiu daca puten considera ca cu 50 de oua am fost cumparati la un pret corect!

  3. #23

    Data înscrierii
    05.08.2013
    Posturi
    19
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de Alb13 Vezi post
    da , ar trebui prelungita perioada pana la indepartare cu o zi dupa remediere
    M-am gandit destul de mult daca sa raspund la asta sau nu, pentru ca esti intotdeauna un dragut. Parerea mea este ca nu vom vedea prelungire, din moment ce problema se manifesta doar pe .ro. Iar alte comentarii, nu despre situatii, ci despre feed-back, nu-si au rostul. Noapte buna!

  4. #24

    Data înscrierii
    21.04.2013
    Posturi
    12
    Lume
    Limanul cu stejari
    si eu ma intreb daca va fi prelungire de event, de timp premium, de agonie, compensatii, mita sa tacem si sa nu oracaim etc Sau poate nu va fi nimic din acestea, mozii vor mai dispare vreo 2 saptamani ca sa nu dea ochi cu jucatorii ( ca s-a mai intamplat) , si daca apare vreunul si este intrebat, va da o explicatie de genul : " aaaa...partz, aaaa pentru ca automobile, aaaa...atentie limbaj"

  5. #25

    Data înscrierii
    26.02.2013
    Posturi
    10
    Lume
    Limanul cu stejari
    Daca se manifesta doar pe ro nu inseamna ca nu se poate prelungi , si chiar si daca nu se prelungeste se poate compensa cu 500 de oua de exemplu , unii care au 13 exploratori si ar fi trimis acum sa caute in cautare foarte lunga ar putea gasi cu fiecare aprox 80 de oua, la un calcul ai putea pierde 1000 de oua numai din exploratori

  6. #26

    Data înscrierii
    23.05.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    ce faceti ca nu merge jocul

  7. #27

    Data înscrierii
    28.10.2013
    Posturi
    8
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de Alb13 Vezi post
    Daca se manifesta doar pe ro nu inseamna ca nu se poate prelungi , si chiar si daca nu se prelungeste se poate compensa cu 500 de oua de exemplu , unii care au 13 exploratori si ar fi trimis acum sa caute in cautare foarte lunga ar putea gasi cu fiecare aprox 80 de oua, la un calcul ai putea pierde 1000 de oua numai din exploratori
    iau si ei o pauza ca nu s gaini la owat)... si m ash multumi cu premiul de la "cupa mondiala" drept impacare intre gameri si dezvoltator.

  8. #28

    Data înscrierii
    16.04.2013
    Posturi
    20
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de paganeli Vezi post
    ce faceti ca nu merge jocul
    Ceva se intampla clar ca nici la mine nu merge... ramane agatat la incarcarea hartii.
    Poate BB ne poate spune ceva. Se intampla la toti sau doar unii sunt afectati?

    Stima,
    Zoosy

  9. #29

    Data înscrierii
    15.05.2013
    Posturi
    11
    Lume
    Limanul cu stejari
    Putem sa ne plangem noi mult si bine ..eu nici acum nu ma pot loga ..bataie de joc...s-o ia naibi de coada de autentificare ..ca dejea devine inervant
    nu trece 4 zile ca am probleme cu logarea ...va rog sa rezolvati problema..pana nu se satura lumea de voi

  10. #30

    Data înscrierii
    26.05.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari
    deja e nesimtire
    cat mai stam fara raspunsuri.
    e bataie de joc

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.