Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 6 din 6

Subiect: pana cand?

  1. #1

    Data înscrierii
    07.04.2013
    Posturi
    8
    Lume
    Limanul cu stejari

    pana cand?

    chiar nu intelegeti ca , noi, jucatorii, suntem pe... "ultima suta" si avem nevoie de acces la joc?

  2. #2
    Felixa
    Guest
    culmea e ca thesettlersonline.com/en merge fara probleme dar....la noi ca la nimeni

  3. #3

    Data înscrierii
    07.04.2013
    Posturi
    8
    Lume
    Limanul cu stejari
    nu sunt, ... , adminii inca in ...Europa, EU- , prefera -balcanismul...((

  4. #4

    Data înscrierii
    07.04.2013
    Posturi
    8
    Lume
    Limanul cu stejari
    ... chiar trebuie sa alertam PC-ul? sau , va reveniti...!?!!!

  5. #5

    Data înscrierii
    04.03.2013
    Posturi
    47
    Lume
    Limanul cu stejari
    Deja e 22 si 23 min,nu mai e mult pana la ora 2 cand e mentenanta, asa ca,ne auzim maine dragi tovarasi

  6. #6

    Data înscrierii
    16.03.2013
    Posturi
    19
    Lume
    Limanul cu stejari
    Buna ziua,

    Datorita problemelor de incarcare a hartiide ieri, pentru care am facut si contactat suportul tehnic ( prntscr.com/3euht8 ) , se pare ca trebuie sa o iau de la inceput cu inregistrarea zilnica pt a primi recompensa saptamanala ( prntscr.com/3euh92 ).
    Deoarece nu este vina mea pt problemele legate de joc, rog ca pentru ziua de ieri sa apar ca si cum am fost inregistrat.

    Se poate sau in continuare trebuie sa inghitim " gogosile" primite de fiecare data cand sunt probleme legate de joc?

    In asteptarea unui raspuns din partea echipei Settlers, va multumesc.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.