Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 7 din 7

Subiect: Furt parole!

  1. #1
    guleag
    Guest

    Furt parole!

    Iarasi se fura parolele? de ce de fiecare data cand ma loghez ..pun parola si zice ca Uplay pt moment nu este disponibil?! abia la a doua incercare ma pot loga... sunteti voi si in prima pagina? sau e pagina altuia si aduna parole?

  2. #2

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    se mai intampla si pe alte site uri chestia asta, ubisoft parca are site securizat si nu prea poti sa faci fake la el

  3. #3
    Former Team member
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0
    Salut. Nu se fură parole; trebuie doar să ștergeți cache/istoria de navigare și apoi va funcționa din prima.

  4. #4
    guleag
    Guest
    Citat Postat în original de Greenwoods Vezi post
    parca
    cand zici parca ...e clar spam )iti pot raspunde peste tot asa cu parca si mi se pare....dar nu ma intereseaza spamul

    la fel face si dupa sters cache...am incercat inainte de raspunsul tau BB.

  5. #5
    Former Team member
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0
    și istoria de navigare, cookies?
    și de pe alt browser e la fel?

  6. #6

    Data înscrierii
    04.08.2013
    Posturi
    64
    Lume
    Limanul cu stejari
    Am primit si eu aceeasi eroare, dar eu am parola stocata in browser, nu am reintrodus-o. Pur si simplu incearca sa te autentifici inca o data sau de doua ori (pana sa inspectez mesajul de eroare in consola, a disparut si am fost logata ). Nu cred sa fie tentativa de phishing, nu am vazut absolut niciun URL suspect in consola in timp ce accesam site-ul de logare joc. Multa bafta!
    Ultima modificare făcută de Tantzica; 05.04.2014 la 06:52.

  7. #7

    Data înscrierii
    27.02.2013
    Posturi
    56
    Lume
    Limanul cu stejari
    Pentru cei care doresc sa isi schimbe parola de la contul de jucator fara interventia echipei de suport , va recomand sa intrati pe www.ubi.com , va logati cu datele contului de jucator , iar acolo va puteti schimba parola linistit !

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.