Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 5 din 5

Subiect: ajuta la traducerea settlersonlinemaps.com

  1. #1

    Data înscrierii
    23.03.2014
    Posturi
    15
    Lume
    Limanul cu stejari

    ajuta la traducerea settlersonlinemaps.com

    Ajută-ne traducerea site-ului

    Dacă doriți să ne ajuta la traducerea site-ul doar înregistra în-ul nostru aici. Apoi conectați în site-ul si contactati-ma cu un mesaj privat in acest forum. Mulțumiri.

    Help us translating the website

    If you want to help us translating the website just register in our web here. Then log in the site and contact me with a private message in this forum. Thanks.

  2. #2

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    hmm .. imi da eroare site ul
    Ultima modificare făcută de Greenwoods; 24.03.2014 la 13:29.

  3. #3

    Data înscrierii
    23.03.2014
    Posturi
    15
    Lume
    Limanul cu stejari
    erori? ce erori?

  4. #4

    Data înscrierii
    04.08.2013
    Posturi
    64
    Lume
    Limanul cu stejari
    De ce trebuie sa ma inregistrez pe ceva site pentru a "ajuta" la traducere? Da-mi un mesaj in joc si iti traduc site-ul pe gratis, dar nu ma pune sa-mi bag datele intr-un site despre care nu stiu nimic. Bafta!

  5. #5
    Former Team member
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0
    Salut.
    Erorile de logare sunt cauzate de faptul că settlersonlinemaps.com nu este site oficial BlueByte, asta însemnând că nu vă puteți loga în mod normal, cu conturile voastre de jucători.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.