Subiect închis
Rezultate 1 la 3 din 3

Subiect: Probleme

  1. #1

    Data înscrierii
    16.12.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari

    Probleme

    Buna dragi jucatori am si eu o problema daca la mine in familie sant doi jucatori trebue sa folosim un singur cont sau fiecare cu contu lui se pare ca daca avem doua conturi inseamna ca ai multiaccount se pare ca dobitoci asa considera.

  2. #2

    Data înscrierii
    16.04.2013
    Posturi
    20
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de Myha3la Vezi post
    Buna dragi jucatori am si eu o problema daca la mine in familie sant doi jucatori trebue sa folosim un singur cont sau fiecare cu contu lui se pare ca daca avem doua conturi inseamna ca ai multiaccount se pare ca dobitoci asa considera.
    Dupa ce cu greu am citit ceea ce ai scris (limba romana poate fi grea se pare)... fiecare joc are niste regului, acesta nefacand exceptie. Aceste reguli pot fi accesate in partea de jos a paginii, dar voi pune aici si linkul: http://ubi.com/UK/Info/Info.aspx?tagname=TermsOfUse

    Citeste cu atentie punctul 2.1.d.iii.

    Bafta,
    Zoosy

  3. #3
    Avatarul lui Porta
    Data înscrierii
    10.01.2014
    Locație
    Iasi
    Posturi
    5
    Lume
    Limanul cu stejari
    Potzi crea 2 conturi diferite utilizind acelasi IP de calculator doar cu acordul Ubisoft si sunt si niste reguli impuse.
    Sfatul meu cere sprijin la suport si vezi ce raspuns vei primi .
    Succes.

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.