Subiect închis
Rezultate 1 la 8 din 8

Subiect: Autoscrool chat

  1. #1
    Avatarul lui Promia
    Data înscrierii
    25.02.2013
    Posturi
    71
    Lume
    Limanul cu stejari

    Autoscrool chat

    In caz ca mai sunt moderatori-administratori-manager pe comunitate va rog sa comunicați mai departe aceasta eroare.

  2. #2
    advocacy2013
    Guest
    Doamne Dumnezeule, o iau razna sa "mangai" rotita mouse-ului ca sa vad ofertele de comert sau sprijinul cerut de colegii de breasla.
    Va implor, faceti ceva cu aceasta maxima noutate.

  3. #3

    Data înscrierii
    22.08.2013
    Posturi
    8
    Lume
    Limanul cu stejari
    Mai, fratilor, voi in loc sa usurati munca jucatorilor si sa faceti jocul mai lesne, faceti contrariul??? Ce e cu bazaconia asta, de ati scos autoscroll-ul?? stam de fiecare data sa rotim rotite si sa dam mii de click-uri, nu ne "portam si cu televizorul"????

  4. #4

    Data înscrierii
    28.02.2013
    Locație
    Piatra Neamt
    Posturi
    77
    Lume
    Limanul cu stejari
    Inca un BUG enervant, pe langa ala cu drumurile care pe mine ma dispera.

  5. #5

    Data înscrierii
    09.04.2013
    Posturi
    16
    Lume
    Limanul cu stejari
    Vă plângeți degeaba echipei tehnice. Eu am făcut cu mai mult timp în urmă o reclamație, privitor la misiunea "Generalul a fost învins", aia în care trebuie folosit un pachet medical și să vindeci generalul, fiindcă mi s-a acrit s-o văd mereu în cartea misiunilor. Folosisem bineînțeles de mai multe ori pachete medicale, în speranța că poate se rezolvă. Echipa tehnică mi-a explicat că trebuie să vindec generalul pe insulă. Cum să-l omor pe insulă nu mi-a mai spus, ca să am ce să vindec. După această explicație savantă, mi-au făcut bineînțeles cele mai bune urări, ca de obicei. Mi-au adus aminte de cei de la vodafone, când mi s-a furat telefonul. Le-am spus ce s-a întâmplat și i-am rugat să oprească simul, iar ei au răspuns: "am înregistrat cererea dumneavoastră și vă dorim o zi bună în continuare." Suna ca și cum îmi doreau să mi se fure și portofelul, și cheile de la mașină, etc, cu diferența că telefoniștii măcar au rezolvat cererea.

  6. #6

    Data înscrierii
    29.03.2013
    Posturi
    46
    Lume
    Limanul cu stejari
    1 . Nu stiu daca a mai patit cineva asa dar.....aseara lasasem 150 colonisti liberi, acum am zero colonisti si 100+ colonisti peste limita maxima ( 9274/9160 ).....
    2. Cineva se plangea ca s-a schimbat si in unele aventuri landing zone pentru ls
    3. Cand aveai o aventura inceputa, in meniul ei, "Trimite o armata" era penultima optiune.....acum este a 2a optiune..... derutant first time....

    Oare chiar era nevoie de schimbarile astea ?!?!?!?

    hai serios, reparati jocu asta va rugam mult, cu fiecare chestie pe care va grabiti sa o bagati, care nici macar nu imbunatateste jocul cu nimic sau nu a fost ceruta de cei care joaca, mai rau se strica...si e pacat....
    Ultima modificare făcută de Synister; 12.03.2014 la 22:10. Motiv: De ce nu? in fiecare clipa mai descoperim ceva nou....

  7. #7

    Data înscrierii
    18.02.2013
    Posturi
    45
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de Synister Vezi post
    1 . Nu stiu daca a mai patit cineva asa dar.....aseara lasasem 150 colonisti liberi, acum am zero colonisti si 100+ colonisti peste limita maxima ( 9274/9160 ).....
    2. Cineva se plangea ca s-a schimbat si in unele aventuri landing zone pentru ls
    3. Cand aveai o aventura inceputa, in meniul ei, "Trimite o armata" era penultima optiune.....acum este a 2a optiune..... derutant first time....

    Oare chiar era nevoie de schimbarile astea ?!?!?!?

    hai serios, reparati jocu asta va rugam mult, cu fiecare chestie pe care va grabiti sa o bagati, care nici macar nu imbunatateste jocul cu nimic sau nu a fost ceruta de cei care joaca, mai rau se strica...si e pacat....

    la 2 din puncte iti raspund eu:

    Jurnal de schimbare 12 Martie

    MODIFICĂRI ȘI PROBLEME REZOLVATE
    • Posibilitatea de a schimba culoarea textului în chat
    • Câteva butoane responsabile de confirmare și anulare au fost înlocuite cu simboluri grafice
    • Ajustări legate de câmpurile de acostare ale generalilor pe hărțile de aventură punctul 2
    • Problema cu statuia Golemului auriu nu ar mai trebui să apară
    • Mecanismul responsabil de invitațiile prietenilor a fost ajustat
    • Problema cu misiunea „Pariul” a fost rezolvată
    • Îmbunătățiri legate de populația negativă a coloniștilor lucrători punctul 1
    • Problema legată de mutarea garnizoanei a fost rezolvată
    • Clădirea Depozitul avansat va influența cantitatea de obiecte pe care le poți cere în timpul comerțului
    • Câteva chestiuni cu funcția de predicție a bătăliei au fost rezolvate
    • Îmbunătățiri legate de opțiunea „Blochează expeditorul”
    • Ofertele de comerț nu mai pot fi șterse cu butonul x
    cit despre punctul 3 aia e o chestiune de siguranta, sint convins ca exista oameni care si-au anulat aventura incercind sa trimita armate in ea

  8. #8

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    acum am vazut ca se blocheaza chat ul ) , a disparut problema cu scroll dar se blocheaza chat ul , sau este lag cumva?

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.