Răspuns la subiect
Pagina 1 din 2 1 2 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 12

Subiect: logare

  1. #1

    Data înscrierii
    11.03.2013
    Locație
    sibiu
    Posturi
    10
    Lume
    Limanul cu stejari

    Exclamation logare

    azi de dimineata (ora 8) m-am logat fara probleme,pe la ora 12 cand am vrut sa intru din nou pe joc mi s-a incarcat harta dar nu imi apareau potentarile de pe cladiri si depozitele apoi cand am vrut sa intru in aventura taur sa dau un atac a inceput iadul.. din minut in minut primeam erori "clientul nu a putut fi incarcat..." sau ceva de genul asta trebuia sa ma tot reconectez la joc, dadeam un atac imi dadea eroare,mai dadeam un atac primeam o alta eroare.. pana cand nu m-am mai putut conecta deloc. pagina principala imi merge bine in rest nimic o sa atasez o poza cu momentul in care se opreste. Am reinstalat flash playerul si java, am dat restart la pc-fara rezultat, am sters cache si cookie-tot degeaba, am reinstalat browserele mozilla si google ghrome.. dar tot nu merge. am incercat si alt joc online si mergea.

    http://prntscr.com/2tlchw

  2. #2
    Avatarul lui ekke
    Data înscrierii
    29.03.2013
    Locație
    Valcea/Romania
    Posturi
    37
    Lume
    Limanul cu stejari
    Aceasi problema o am si eu .. nu se incarca in nici un fel ..

  3. #3

    Data înscrierii
    15.04.2013
    Posturi
    3
    Lume
    Limanul cu stejari
    Nici eu nu pot intra.

    Problema asta cu "clientul nu a putut fi incarcat..." o am de miercuri incoace in fiecare zi, mai putin azi cand a decedat jocul, sau serverul
    initial am crezut ca e de la cache, am curatat, am dat restart.
    Poate ne lamureste si pe noi cineva .........
    Ultima modificare făcută de pitic_in_ibric; 18.02.2014 la 15:05.

  4. #4

    Data înscrierii
    11.03.2013
    Locație
    sibiu
    Posturi
    10
    Lume
    Limanul cu stejari
    bine zis "poate" , cam de o saptamana am tot primit si eu mesajele dar nu le-am dat importanta erau 1-2 maxim 3 deconectari pe zi,dar azi mi-a cedat cu totul. Cred ca o sa reinstalez si sistemul de operare poate poate isi revine )

  5. #5

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    si eu am patit chestia asta , am dat rr la router si gata. incercati si vedeti daca merge

  6. #6

    Data înscrierii
    21.04.2013
    Posturi
    3
    Lume
    Limanul cu stejari
    Aceeasi problema o am si eu. Am fost deconectat brusc si de atunci nu mai pot sa intru in joc.

    P.S. - La mine nu a mers cu rr router
    Ultima modificare făcută de Mike19791; 18.02.2014 la 17:07.

  7. #7

    Data înscrierii
    15.05.2013
    Posturi
    11
    Lume
    Limanul cu stejari
    cate cazuri doriti sa mai aveti ...sa rezolvati o problema ..s-au sa dati un raspuns ?

    P.S. aceleas probleme sunt si la mine si am facut la fel ca r4dutz..nu cred ca mai este nevoie de o spovedanie pt a rezolva o problema
    Ultima modificare făcută de Hotii; 18.02.2014 la 20:34.

  8. #8

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    la mine asa a mers sau am inchis browser ul si l am deschis inca odata si a mers... ma rog cred ca difera

  9. #9

    Data înscrierii
    19.03.2013
    Posturi
    14
    Lume
    Limanul cu stejari
    deci este culmea(( am o ora decand incerc si nik

  10. #10

    Data înscrierii
    19.03.2013
    Posturi
    14
    Lume
    Limanul cu stejari
    ne raspunde si noua cineva sau scriem aiurea aici?

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.