Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 7 din 7

Subiect: Sugestie privind activiteatea MOD = moderatorilor

  1. #1
    Avatarul lui Porta
    Data înscrierii
    10.01.2014
    Locație
    Iasi
    Posturi
    5
    Lume
    Limanul cu stejari

    Sugestie privind activiteatea MOD = moderatorilor

    Buna ,

    Joc de circa 2 ani pe serverul englez .
    De cand joc acolo MOD = moderatorii au un comportament cu totul diferit de cel aplicat aici.
    Sa nu lungesc vorba si cum faptele vorbesc de la sine am sa dau un mic exemplu de cum se comporta
    sau mai bine zis de ce reguli sunt aplicate in acelasi joc .

    http://screencast.com/t/AjdPqLcBA8cq

    Mi-ar face o deosebita placere sa vad acceasi admosfera si pe serverul Romanesc.
    Banuiesc ca s-ar schimba in bine si ar fi mult mai placut cand vezi moderatorul ca vorbeste cu jucatori ,
    pe ceatul global sau cel de ajutor,
    mai spune o gluma , in acelasi timp ii ajuta pe jucatori si inclusiv "trage de urechiusi " pe cei reticentzi .
    In acesti 2 ani nu am auzit pe nimeni pe serverul din UE sa ia ban cheat ori ban cheat permanent .

    Cu stima,
    Porta.

  2. #2

    Data înscrierii
    17.02.2013
    Locație
    mioveni
    Posturi
    34
    Lume
    Limanul cu stejari
    felicitari pentru idee porta dar ar trebui sa specificam si altceva .... pe serverele straine nu cred ca ai vazut un asemenea comentariu netaxat
    http://prntscr.com/2s3veo

    din puctul meu de vedere replica aia arata ca unora le lipseste ceva
    Ultima modificare făcută de crash; 13.02.2014 la 16:35.

  3. #3

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    era o discutie intre mine si el , tachinare, daca citesti toata discutia vei intelege ca a fost o gluma

  4. #4

    Data înscrierii
    17.02.2013
    Locație
    mioveni
    Posturi
    34
    Lume
    Limanul cu stejari
    1 discutia nu trebuia sa fie pe comert
    2 replica lui nu are legatura cu discutia voastra , este ironie la adresa moderatorului

    daca vrem respect , respectam .... ne plangem de moderatori dar nu vedem ce facem noi

    si acum am si eu un sfat pt moderatori ...cand gresesc ”public” ,cum au facut ieri pe ajutor cand te-au trimit pe tine greenwoods pe chatul de comert aiurea , ar fi indicat sa spuna si ei ”scuze” ca nu le cad functiile ...asa ar castiga respect

  5. #5

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    acum sa o luam si pe alte parte sunt 2 mod la atatia playeri, nu pot fi non stop on
    Ultima modificare făcută de Greenwoods; 13.02.2014 la 21:05.

  6. #6

    Data înscrierii
    16.03.2013
    Posturi
    47
    Lume
    Limanul cu stejari
    atunci sa se recruteze moderatori

  7. #7
    Avatarul lui Promia
    Data înscrierii
    25.02.2013
    Posturi
    71
    Lume
    Limanul cu stejari
    Aici, pe forum, mai sunt moderatori? Ca de zile bune nu am mai vazut nici o miscare.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.