Vezi rezultate sondaj: Ce părere aveţi despre schimbările lanţurilor de producţie?

Alegători
14. Nu poți vota în acest sondaj
  • Schimbările erau necesare, pentru că..

    2 14,29%
  • În mare sunt binevenite, pentru că..

    4 28,57%
  • Nu toate erau necesare, pentru că..

    4 28,57%
  • Nu era nevoie de aceste schimbări, pentru că..

    4 28,57%
Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: Sondaj - Lanţuri de producţie

  1. #1

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari

    Sondaj - Lanţuri de producţie

    Dragi colonişti,

    În Jurnalul de dezvoltare de ieri, 4.02.2014, aţi fost informaţi despre anumite schimbări ce vor avea loc la nivelul lanţurilor de producţie. Dacă nu aţi reuşit să-l lecturaţi, vă invităm s-o faceţi chiar aici.

    Scopul acestui sondaj este de a vă exprima părerea despre aceste schimbări şi de a ne oferi feedback asupra implementărilor planificate pentru viitorul apropiat.

    Vă mulţumim şi vă dorim colonizare cu spor,
    BB_Yahsa

  2. #2

    Data înscrierii
    21.04.2013
    Posturi
    12
    Lume
    Limanul cu stejari
    Eu am votat impotriva acestor schimbari, desi cu ele jocul devine un pic mai realist.
    Motivul pentru care am votat impotriva este simplu: am impresia ca "tara arde si babele se piaptana". Sunt bug-uri care nu au fost inca rezolvate, sunt implementari pe care le asteptam cu nerabdare etc. In loc de acestea, programatorii depun eforturi remarcabile sa schimbe ceva insesizabil la granita cu nimic.
    Plus, ca ma astept sa intervina si ceva bug-uri, conform traditiei. Macar daca se implementa ceva important, sa merite nervii macinati cu bug-urile.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.