Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 5 din 5

Subiect: Problema producţiei Cazarmei

  1. #1

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari

    Problema producţiei Cazarmei

    Dragi colonişti,

    De ceva timp, unii dintre voi s-au plâns de funcţionarea necorespunzătoare a producţiei Cazarmei.
    Pentru a ne ajuta să monitorizăm amploarea acestei probleme tehnice, vă rugăm să comentaţi mai jos, oferindu-ne următoarele informaţii:

    - cum se manifestă această problemă
    - de când aţi observat-o pe insula dumneavoastră
    - nivelul dumneavoastră în joc.

    Vă mulţumim!

  2. #2

    Data înscrierii
    13.03.2013
    Posturi
    37
    Lume
    Limanul cu stejari
    Nu am intalnit nici o problema de productie a cazarmei ....

    ea oricum functioneaza dupa un principiu prost ... sa stai sa dai un catralion de click-uri pe zi sa dai la produs armata .... vi s-a spus inca de anul trecut sa implementati inca 9 patratele mai jos de cele actuale cu cate 625 unitati de fiecare pentru a putea da mai multa armata la facut dintr-o data.

  3. #3

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Informaţia a ajuns la Echipa de dezvoltare, poate că această posibilitate va fi implementată.
    Deocamdată nu am mai multe detalii în această privinţă.

  4. #4

    Data înscrierii
    29.06.2013
    Posturi
    7
    Lume
    Limanul cu stejari
    http://screencast.com/t/wD6nExY2
    Asta se intampla. Se roteste clepsidra continuu. Nu mai stiu dec cand a aparut problema, dar e de foarte mult timp si am raportat echipei tehnice de la inceput. Sunt momente in care totul e in regula, dupa care problema revine. Nivelul 37 in joc.
    Ultima modificare făcută de dragonuroshu; 01.02.2014 la 18:48.

  5. #5

    Data înscrierii
    29.06.2013
    Posturi
    7
    Lume
    Limanul cu stejari
    Parerea mea e ca echipa tehnica care se ocupa de acest joc este cea mai proasta. Nu cred ca in alte jocuri atunci cand apare un bug in joc nu se reuseste rezolvarea lui in cel mai scurt timp

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.