Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 10 din 10

Subiect: Misiunea breslei

  1. #1
    advocacy2013
    Guest

    Misiunea breslei

    Salutare !

    Habar n-am daca s-a mai propus o idee mai cretina ca asta (nu am cautat prin forum de lene si nervi), insa o astern aici sa fiu ridiculizat de toata lumea.

    Propun ca misiunea breslei, care nu a fost incheiata de un anumit numar de jucatori membrii unei bresle, sa poate fi redirectionata catre alti jucatori. Redirectionarea sa fie facuta de liderul breslei, iar jucatorul care o primeste sa aiba posibilitatea de a respinge sau accepta misiunea.

    Rasplata pentru finalizarea misiunii breslei sa fie (la alegere) la fel sau mai mare.

    Cu siguranta totul inseamna reprogramari de softuri, inteleg aspectul, insa e frustrant sa stai poate cu zilele sa se termina misiunea breslei pentru ca un numar de jucatori nu o finalizeaza din diverse motive.

    Astept injuraturile.

  2. #2

    Data înscrierii
    20.02.2013
    Posturi
    4
    Lume
    Limanul cu stejari
    Ar fi indicat mai intai de toate sa vorbesti frumos, daca o anumita breasla nu e capabila sa termine o MB, atunci inseamna ca aveti jucatori slabi, nu sunteti uniti, si nu va dai interesul. altfel toate breslele ar avea 100membri(inutili)

  3. #3

    Data înscrierii
    19.02.2013
    Posturi
    29
    Lume
    Limanul cu stejari
    Pai da-i afara pe aia care nu fac misiunea breslei, e mai simplu. Mai stiu bresle la care conteaza doar ... numarul , aia sa-i suporte pe cei inactivi.

  4. #4
    advocacy2013
    Guest
    Ma refer strict la ideea in sine, nu ma refer la o breasla anume. E frustrare pentru jucatorii care termina repede misiunea breslei si trebuie sa astepte dupa altii, uneori si 2 zile.
    Nu intentionam sa jignesc, ci doar am venit cu o idee care poate fi buna sau respinsa.

  5. #5

    Data înscrierii
    13.03.2013
    Posturi
    37
    Lume
    Limanul cu stejari
    Eu astept implementarea de a se putea renunta la MB / breasla ... o vad inutila mb / pentru 150 mb atata bataie de cap ... plus ca nici nu ai ce sa cumperi cu mb .. iar ca sa strangi pentru ceva mai scump iti ia doua luni

  6. #6
    advocacy2013
    Guest
    Comentati la maxim, imi place, de acord, dar ca o idee buna (sau cretina cum e a mea) sa fie de interes, trebuie si vot. Asadar, dupa comentariile de rigoare, adaugati si un vot Contra sau Pro.
    Multumesc.

  7. #7

    Data înscrierii
    09.04.2013
    Posturi
    16
    Lume
    Limanul cu stejari
    Ideea ar fi bună, însă și așa s-a complicat jocul prea tare și merge greu. Până una alta trebuie dați afară cei care nu fac misiunea.

  8. #8

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Ideea e interesantă, însă nu ştiu în ce măsură poate fi aplicată.

  9. #9

    Data înscrierii
    26.03.2013
    Posturi
    20
    Lume
    Limanul cu stejari
    Implementati odata ceva util la nivel de breasla, si lasati prostia asta de MB.
    Daca nu aveti idei, verificati sugestiile oamenilor.

    Se asteapta PVP si Warfare la nivel de breasla de ceva timp deja, si voi faceti cladiri pentru lex si granit ...

    Chiar daca evenimentul de Craciun a fost o reusita, acu chiar nu am ce face in jocul asta, voi ?

  10. #10

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Întotdeauna am ţinut cont de părerea jucătorilor, de aceea există serverul de testare, de aceea vă cerem în mod constant feedback privind evenimentele şi implementările din joc.
    Voi transmite aceste sugestii Echipei de dezvoltare.
    Vă mulţumesc!

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.