Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 7 din 7

Subiect: breazla jilavenii recruteaza cinei interesat il astept sa mi se alature ...

  1. #1

    Data înscrierii
    17.02.2013
    Posturi
    7
    Lume
    Limanul cu stejari

    breazla jilavenii recruteaza cinei interesat il astept sa mi se alature ...

    breasla jilavenii recruteaza cinei interesat il astept sa mi se alature ...
    va astept ....Sintem putini uniti comunicativi nu jucam dupa anumite reguli de cit pe aceia a bunului simt .
    Ultima modificare făcută de mark19748; 20.01.2014 la 18:51. Motiv: modificare

  2. #2

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Vă doresc mult succes în procesul de recrutare şi să vă bucuraţi de joc!

    Colonizare cu spor!

  3. #3

    Data înscrierii
    19.02.2013
    Posturi
    29
    Lume
    Limanul cu stejari
    Dupa cate stiu ai dat afara toti membrii din breasla, inclusiv pe cel care a infiintat breasla. Acuma recrutezi? Hmmm...

  4. #4

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    asa e la romani

  5. #5

    Data înscrierii
    17.02.2013
    Posturi
    7
    Lume
    Limanul cu stejari
    lideru a abdicat frate asa ca eu am preluato el a revenit iam dat functie am abdicat si eu si iam spus sa resolve treaba am asteptat asta din noiembrie insa el intra din an in pasti si cind intra ma invinovatea pe mine ca de ce pleaca colegi din breazla plus de asta inainte sa se razgindeasca eu am inceput sa fac putina curatenie si am dat citiva afara care nu mai intrau si el mia zis sa nu mai fac nimic in breazla asta chiar daca eu eram acum lideru ...iar misiunile brezlei chiar el le frina pentru ca intra o data pe luna ..iar ultima data inainte de al da afara din breazla a inceput sa vorbeasca cu mine urit sa ameninte si altele... dintro breazla de 27 am ajuns 8 si multi din ei sint inapoi alaturi de mine acum ...

    acum cum ti se pare ?

  6. #6

    Data înscrierii
    17.02.2013
    Posturi
    7
    Lume
    Limanul cu stejari
    lui BB_Yahsa ii multumesc pentru incurajare
    Ultima modificare făcută de mark19748; 31.01.2014 la 12:47.

  7. #7

    Data înscrierii
    27.02.2013
    Posturi
    20
    Lume
    Limanul cu stejari
    buna tuturor breasla jilaveni recruteaza membri daca sinteti interesati noi va asteptam ...forum.thesettlersonline.ro/threads/1111-breazla-jilavenii-recruteaza-cinei-interesat-il-astept-sa-mi-se-alature-...

    va asteptam alaturi de noi !!!....nu o sa regretati ..

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.