Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Cu noutatile la zi

  1. #1
    Avatarul lui Promia
    Data înscrierii
    25.02.2013
    Posturi
    71
    Lume
    Limanul cu stejari

    Cu noutatile la zi

    Am vrea ca în acel topic sa fie incluse toate noutățile, și când spun aceasta ma refer la acelea care defavorizează jucătorii și care nu sunt amintite.
    In mod concret , acum, așteptam o comunicare de forma "rata de găsire a cadourilor de către exploratori a fost redusa de la 4 posibile din 5 căutări la 1 posibil din 7 căutări". (dacă am greșit raportul care este estimativ după 9 ore de la întreținere, veți pune voi raporturile corecte).
    Cei care sunt de acord sunt rugați sa subscrie.
    Cu mulțumiri, Promia.

  2. #2

    Data înscrierii
    26.03.2013
    Posturi
    20
    Lume
    Limanul cu stejari
    3 din 12 la foarte lungi (cu cate 30 fiecare)
    Pana astazi sub 200 de cadouri niciodata nu adus, intre 250 - 400 aduceau pe zi in tandem cu 3 simpli la 2 zile.
    Ultima modificare făcută de buhbuh; 18.12.2013 la 15:25. Motiv: Completare

  3. #3

    Data înscrierii
    19.02.2013
    Posturi
    4
    Lume
    Limanul cu stejari
    1 din 3 la scurte cu 5 sau 10 fiecare si 1din 3 la lungi cu 20 fiecare,
    am mai avut si 2 din 3 dar cu cate 5 fiecar

  4. #4

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    "Cu noutăţile la zi" prezintă evenimentele majore ale ultimei săptămâni, privind Jurnalele de dezvoltare sau cele de schimbare, implementări noi, concursuri şi altele.
    Ratele de căutări reprezintă aspecte de care se ocupă Echipa de dezvoltare, la care noi nu avem acces şi pe care nu le putem confirma/ infirma /publica într-un buletin de ştiri.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.