Subiect închis
Pagina 1 din 2 1 2 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 14

Subiect: probleme conectare

  1. #1

    Data înscrierii
    28.11.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari

    probleme conectare

    Buna,

    Am un cont de lvl 50, cu user-ul RamyTM. Pana saptamana trecuta ma logam in joc via Facebook; deoarece era lag, am incercat sa modific, si sa ma conectez cu contul de uplay; am urmat toti pasii, dar surpriza nu ma mai pot conecta deloc. Am trimis si e-mail catre account support, dar vad ca nu se rezolva; mi-au zis ca ar trebui sa primesc un link de indrumare, link pe care nu l-am primit; urmand inca o data pasii de logare am ajuns sa mi se creeze un cont nou RamyyTM de la lvl 1 (cont pe care nu am vrut sa-l creez);

    Vreau o solutie sa ma pot conecta pe contul meu: RamyTM, ori prin Facebook ori prin uplay; avand in vedere ca sunt alaturi de settlers ro aproape de la inceput, sper sa reusiti sa rezolvati aceasta problema, mai ales ca se apropie si eventul de Craciun, event pe care nu as vrea sa-l ratez;

    Cu multumiri,

    RamyTM

  2. #2

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Echipa de Suport a trimis echipei tehnice datele problemei şi se aşteaptă un răspuns.
    Veţi fi informată asupra soluţiei găsite.

  3. #3

    Data înscrierii
    26.03.2013
    Posturi
    20
    Lume
    Limanul cu stejari
    Vrem colega inapoi!

  4. #4

    Data înscrierii
    20.02.2013
    Posturi
    21
    Lume
    Limanul cu stejari
    deja au trecut cateva saptamani de cand nu ati rezolvat problema...
    noi cei care am pus si suflet si bani in joc suntem ingrijorati de cele intamplate, mai ales ca si colega noastra a investit foarte mult timp si multi bani in cont si voi nu faceti nimic.
    asteptam acum cand nu mai aveti treaba cu implementarea evenimentului de craciun sa rezolvati problema intr-un fel sau altul, in 3 saptamani daca isi facea cont nou si ii dadeati resurse avea deja toate cladirile puse la loc.
    Ma mir ca are atata rabdare si nu v-a dat inca in judecata sa ii returnati banii.

    Oare nu credeti ca ne-am saturat de raspunsurile voastre gen ”vom inainta problema celor abilititati”, poate ar fi cazul sa va implicati in aceasta problema mai mult!

    Poate inainte sa se termine evenimentu de Craciun cat sa apuce si ea turnul!

    Daca se mai intampla intampla si altora acelasi lucru n-o sa fie bine

    Si termianti cu scuzele ca jocu e in beta de vreme ce ne luati banii raspundeti de ei!
    Ultima modificare făcută de Aspartam; 13.12.2013 la 15:42.

  5. #5

    Data înscrierii
    26.03.2013
    Posturi
    20
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de Aspartam Vezi post
    Si termianti cu scuzele ca jocu e in beta de vreme ce ne luati banii raspundeti de ei!
    Jocul e in "BETA" din cauza ca nu merita serverul sa I se dedice personal capabil sa faca support adevarat.

  6. #6

    Data înscrierii
    18.02.2013
    Posturi
    10
    Lume
    Limanul cu stejari
    ai dreptate aspartam eu dupa fiecare mentenanta nu pot intra de pe pc vreo
    2 sau 3 zile pe joc . . pe forum pot intra dar in joc.... lasa de dorit

  7. #7

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    În acest moment se lucrează la găsirea unei soluţii la problema cu care se confruntă RamyTM.
    Ramy: vei fi contactată şi ţi se vor explica paşii ce trebuie urmaţi pentru recuperarea contului.

  8. #8

    Data înscrierii
    10.03.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari
    Salut

    Am un cont de lvl 41 cu user Ghova pe prima pagina ma pot autentifica dar cand vreau sa intru in joc imi scrie autentificare esuata de ce????

  9. #9

    Data înscrierii
    06.05.2013
    Posturi
    3
    Lume
    Limanul cu stejari
    Salut

    Am si eu o problema nu ma pot conecta de 2 zile tot imi zice ca sa produs o eroare incearca din nou.si tot incerc de 2 zile as vrea si eu un raspuns??

  10. #10
    Former Team member
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0
    Bună,

    Pentru orice fel de probleme tehnice (conectare și altele) vă rog să faceți tichet la echipa de asistență.

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.