Răspuns la subiect
Pagina 1 din 2 1 2 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 11

Subiect: [Feedback] Crisis Quest Part 3 - A Great Evil

  1. #1
    Community Team Avatarul lui Old_BB_Amta
    Data înscrierii
    04.11.2015
    Posturi
    69
    Lume
    Limanul cu stejari

    [Feedback] Crisis Quest Part 3 - A Great Evil

    Dear Settlers,

    Please leave your comments about the latest Dev diary in this thread.

    BB_Amta
    Căsuța mea poștală este închisă. Te rog contactează echipa de asistență în română.

  2. #2

    Data înscrierii
    30.06.2013
    Posturi
    23
    Lume
    Limanul cu stejari
    Interesant ... dar am o intrebare: daca pe parcursul saptamanii respective trec de la niv 65 la 66 sa zicem, ce se intampla cu lantul de misiuni ? Lantul aferent nivelului 65 va continua sau se va reseta si se va activa cel pt niv 66 ? Daca lantul de misiuni aferent nivelului 65 se termina inainte de inaintarea in lvl, la niv 66 apare si setul de misiuni aferent noului lvl , sau se considera lantul de misiuni incheiat pt contul respectiv ?

  3. #3

    Data înscrierii
    17.02.2013
    Locație
    mioveni
    Posturi
    34
    Lume
    Limanul cu stejari
    cica .... : ”Nu ezita să mă contactezi și pe mine, însă te rog trimite-mi un mesaj în engleză.”
    dar ce sa vezi ... bb_amta are selectata optiunea ” sa nu primeasca mesaje private” pe forum .... fara comentarii
    am scris aici ca poate ”vede”

    BB_Amta a ales să nu primească mesaje private sau poate nu îi este permis să primească mesaje private. Astfel nu poți trimite mesajul către el/ea.
    Ultima modificare făcută de crash; 20.05.2016 la 19:57.

  4. #4
    Community Team Avatarul lui Old_BB_Amta
    Data înscrierii
    04.11.2015
    Posturi
    69
    Lume
    Limanul cu stejari
    Hello,

    @rdd77: the chain won't reset. Even if you level up, the tier you started in is kept.
    @crash, I'm sorry for the trouble, you can now send me private messages. I explained you in private why it was not possible before, my apologies.

    Cheers,
    BB_Amta
    Căsuța mea poștală este închisă. Te rog contactează echipa de asistență în română.

  5. #5

    Data înscrierii
    18.07.2014
    Posturi
    6
    Lume
    Limanul cu stejari
    the quest is sucks, not all players have strong economy and what is sucks is time, is not enough

  6. #6

    Data înscrierii
    11.07.2013
    Posturi
    11
    Lume
    Limanul cu stejari
    Este o idee buna questul, pe langa faptul ca putem castiga cateva nestemate, minede stea si cladirea, arata si nevoia unei economii echilibrate. Bineinteles ca unii care traiesc doar din ls-uri, vanzari si cumparari vor fi nemultumiti, dar per total imi pare o idee buna, mai scoate lumea din amorteala, si, ar putea fi chiar mai dese.

  7. #7

    Data înscrierii
    28.05.2013
    Posturi
    21
    Lume
    Limanul cu stejari
    Mission: gather 1440 gold ore ....... that's insane...... or I should thank that is not 3000 gold ore......
    You just have to upgrade all gold mines to at least lvl 4, each one at least x 3 to have all that ore in a reasonable period of time, I mean to have enough time to fulfill the remaining quests ......
    For a total of few hundreds of gems (which can be received without any effort in 2 - 3 months max) and only one "special" building the quest sucks big time

  8. #8

    Data înscrierii
    19.04.2013
    Posturi
    23
    Lume
    Limanul cu stejari
    All very good, more of this would be welcome.

  9. #9
    Community Team Avatarul lui Old_BB_Amta
    Data înscrierii
    04.11.2015
    Posturi
    69
    Lume
    Limanul cu stejari
    Hello folks,

    Thank you for the feedback!
    Yes, that is the point: not enough time... this is why they're called like that, "Crisis quests", for those who enjoy playing under the pressure of a deadline. ^^

    Citat Postat în original de TitusLivius Vezi post
    All very good, more of this would be welcome.
    Let's hope there will be other surprises like this soon enough.

    BB_Amta
    Căsuța mea poștală este închisă. Te rog contactează echipa de asistență în română.

  10. #10

    Data înscrierii
    29.09.2013
    Posturi
    5
    Lume
    Limanul cu stejari
    Buna idee si antrenanta. Questurile au fost rezonabile si realizabile, recompensa a meritat. Per ansamblu un eveniment reusit!

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.