Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 5 din 5

Subiect: Sanse granit modificate ???

  1. #1

    Data înscrierii
    13.03.2013
    Posturi
    37
    Lume
    Limanul cu stejari

    Sanse granit modificate ???

    In ultima vreme multi jucatori se plang ca au luat granit foarte rar din aventurile cele mai des facute (Taurul fioros, Cavalerii negri, Insula piratilor, Croitori, etc)

    Banuim ca cei de la BB s-au jucat cu procentajele (sansele) de a pica granit.

    Cei de la BB sa confirme sau sa infirme aceasta banuiala. Dar cu dovezi ...

    Sa faca public scriptul de randomize (cel prezent si cel de acum 1-2 luni).


    Va multumim.

  2. #2

    Data înscrierii
    12.02.2013
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    309
    Lume
    Limanul cu stejari
    nu sunt modificate numai ca nu prea avem noroc, eu la bk rar am luat granit , la CCV, CCD, CCE am luat mai mereu si al insula la fel...

  3. #3

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Echipa BB nu a modificat şansele de găsire a granitului in general (în aventuri, în special).
    Totul ţine de şansă şi probabilităţi.

  4. #4

    Data înscrierii
    26.03.2013
    Posturi
    20
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de BB_Yahsa Vezi post
    Echipa BB nu a modificat şansele de găsire a granitului in general (în aventuri, în special).
    Totul ţine de şansă şi probabilităţi.
    Ba a fost modificat, si l-ati modificat pentru ca lumea sa sparga cadouri pe transmutari!
    Cand faci zeci de tauri pe saptamana vezi chestiile astea, daca era vorba de 1-5 aventuri, poate trecea neobservat. A scazut sansa la salpetru, a crescut la titan si cel mai mult a crescut sansa la lex in ultimile 2-3 saptamani.

  5. #5

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Eu nu deţin asemenea informaţii, iar răspunsul Echipei de dezvoltare este cel pe care l-am enunţat anterior.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.