Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 9 din 9

Subiect: Harti, mb, comori, etc ... Direct in depozit

  1. #1

    Data înscrierii
    13.03.2013
    Posturi
    37
    Lume
    Limanul cu stejari

    Harti, mb, comori, etc ... Direct in depozit

    De ce nu se baga direct in depozit hartile, mb, etc... dupa ce dai accept pe scrisoare ...???

    sa stai dupa aceea sa bagi in depozit de 15 ori a cate 3 bucati harta sau celelalte resurse e cam pierdere de timp...

  2. #2

    Data înscrierii
    09.04.2013
    Posturi
    16
    Lume
    Limanul cu stejari
    Așa este. Ca să nu mai vorbim de făcutul a câte maxim 25 de unități, de parcă ar păți ceva serverul dacă ar lua comanda de mai multe unități odată. Cu ce ar deranja dacă am pune la făcut, de exemplu 600 de recruți dintr-o mișcare, să nu mai stăm o juma de oră să ne zgâim la clepsidra aia de prost gust? la fel și casa de aprovizionare. Chestii simple, care ar putea fi făcute dacă nu ar exista dezinteres. Când am scris echipei de suport că nu se închide misiunea aia cu vindecarea generalului, mi-au răspuns doct că trebuie să/l omor pe insulă, fără să verifice că la mine insula e curățată de vreo 6 luni, și nu am cum să-l omor, iar lui nici nu-i trece prin cap să-și ia gâtul singur. E urât când vezi că dai o grămadă de bani pe nestemate și ești tratat în acest fel.

  3. #3

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Vom încerca să luăm în considerare sugestiile voastre, în măsura aplicabilitaţii acestora.
    Vă mulţumim pentru implicare şi propuneri!

  4. #4

    Data înscrierii
    13.03.2013
    Posturi
    37
    Lume
    Limanul cu stejari
    au trecut 5 upgrad-uri la joc si nici o modificare

  5. #5

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Echipa de dezvoltare urmează anumite proceduri şi reguli când vine vorba de sugestii noi. Nu toate pot fi aplicate în joc.
    Ultima modificare făcută de BB_Yahsa; 13.01.2014 la 11:19.

  6. #6

    Data înscrierii
    28.02.2013
    Locație
    Piatra Neamt
    Posturi
    77
    Lume
    Limanul cu stejari
    Eu cred ca e usor de facut. E ca la casa de aprovizionare care te lasa sa faci talhari pensionati.
    Exact sub casutele cu cele 9 feluri de trupe se pot adauga inca 9, este si loc, fara a modifica marimea ferestrei. Aceste casute noi, la fel ca la casa, ar putea sa ne lase sa alegem max 625 de trupe de acelasi fel.
    Asta daca nu se vrea modificarea casutelor care fac cate 25 de trupe.

  7. #7

    Data înscrierii
    13.03.2013
    Posturi
    37
    Lume
    Limanul cu stejari
    Da ... o alta problema urgenta care a fost uitata ... dar daca nu ai cu cine .... stai si butoneaza ...

  8. #8
    Avatarul lui ArdenBlue
    Data înscrierii
    05.06.2013
    Posturi
    13
    Lume
    Limanul cu stejari
    da. buna idee

  9. #9

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    După cum am menţionat deja, nu toate sugestiile pot fi aplicate. Echipa de dezvoltare le studiază cu atenţie şi le implementează doar pe cele cu potenţial.
    De asemenea, toate caracteristicile din joc sunt gândite într-un anume fel, care să le ofere atât echilibru cât şi continuitate în joc.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.