Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 6 din 6

Subiect: Aventurile de Craciun, dupa eveniment ?

  1. #1

    Data înscrierii
    26.03.2013
    Posturi
    20
    Lume
    Limanul cu stejari

    Aventurile de Craciun, dupa eveniment ?

    Aventurile: "Mai multe experimente stranii" si "Întoarcere la cuibul tâlharilor" o sa mai dea ca si recompensa ceea ce dau acuma si dupa eveniment ?

    La o versiune precedenta de pe tso am citit in "Changelog" faptul ca aventurile astea au sa dea loot-ul aventurilor din care au derivat: "Experimente stranii" si respectiv "Cuib de talhari".

    Am inteles gresit cand am citit prima data mesajul ala, aventurile sus numite v-or deveni "Follow-Up Adventure" la "Experimente stranii" si respectiv "Cuib de talhari".


    BB, puteti confirma sau infirma ceea ce este scris mai sus ?
    Ultima modificare făcută de buhbuh; 30.12.2013 la 12:42.

  2. #2

    Data înscrierii
    20.02.2013
    Posturi
    21
    Lume
    Limanul cu stejari
    Mai bine intrebai pe TSO, ai nostri reprezentanti nu se ocupa decat cu traduceri

  3. #3

    Data înscrierii
    03.03.2013
    Posturi
    13
    Lume
    Limanul cu stejari
    Si pe mine ma intereseaza sa aflu un raspuns la aceasta intrebare; am cumparat cam 30 de av. "Întoarcere la cuibul tâlharilor" cu gandul ca la voi face dupa event. Sper ca nu se schimba loot-ul pentru ca altfel o sa-mi upgradez exploratorii in 2015.

  4. #4

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Recompensa aventurilor menţionate mai sus nu se va schimba după încheierea Evenimentului de Crăciun.

  5. #5

    Data înscrierii
    13.03.2013
    Posturi
    37
    Lume
    Limanul cu stejari
    acum ca a trecut eventul ... au disparut si aventurile de la negustor .... macar daca le puneati pe bucati de harta sau nestemate (in cel mai rau caz) ... sau asteptam craciunul urmator ?
    Ultima modificare făcută de aoprea75; 08.01.2014 la 12:58.

  6. #6

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Deocamdată, aceste aventuri nu pot fi achiziţionate de la Negustor, însă le puteţi obţine dacă încheiaţi cu succes aventurile Experimente stranii şi Cuibul tâlharilor.
    Dacă apar informaţii noi, eu vă voi ţine la curent pe canalele de comunicare The Settlers Online.

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.