Subiect închis
Rezultate 1 la 6 din 6

Subiect: Problema recompense la trecere nivel

  1. #1

    Data înscrierii
    08.08.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari

    Problema recompense la trecere nivel

    Astazi am trecut de la nivel 24 la nivel 25, in urma unui atac asupra unei tabere de talhari. Problema este ca am dat atacul si nu am asteptat sa vad rezulatul. am inchis browserul. cand am deschis din nou jocul, trecusem la nivel 25, dar nu mi-a aparut fereastra cu recompensele, si nici nu le-am primit...

  2. #2

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    În astfel de cazuri, recompensa este adăugată automat, astfel încât, la următoarea logare, produsele se află deja în cont.

  3. #3
    Avatarul lui Aalexa
    Data înscrierii
    24.09.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari
    Am patit si eu acelasi lucru insa sigur nu mi -au fost adaugate resursele.Exista vreo sansa pentru a mai recupera ceva?

  4. #4

    Data înscrierii
    04.09.2013
    Posturi
    4
    Lume
    Limanul cu stejari
    nu cred ca recuperati ceva... pe mine deja de citeva ori mau tot... de nestemate si nu sa mai rezolvat nimic(((

  5. #5
    Avatarul lui Aalexa
    Data înscrierii
    24.09.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari
    da...clar atunci...adio 400 aur si 10 licente de constructie....
    tks

  6. #6

    Data înscrierii
    15.11.2012
    Posturi
    690
    Lume
    Limanul cu stejari
    Nu se pierd nestemate sau recompense în joc. Toate cazurile reclamate până acum s-au dovedit a fi neînţelegeri.
    Vă rog scrieţi Echipei de suport în astfel de cazuri.

Subiect închis

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.