Răspuns la subiect
Rezultate 1 la 5 din 5

Subiect: si din nou ceasurile merg altfel....

  1. #1

    Data înscrierii
    18.02.2013
    Posturi
    45
    Lume
    Limanul cu stejari

    si din nou ceasurile merg altfel....

    ar fi interesant de stiut daca de acum incolo o sa fie permanent un decalaj intre anuntul cu perioada de intretinere (se termina la ~07:00 am) si viata reala... unii dintre noi au destul de putin timp dimineata, din motive triviale, cum ar fi mersul la birou, si o intirziere de tipul asta le da programul un pic peste cap...

    poate ajustam anuntul sa sune: "Perioada de intretinere incepe cindva si se termina cind gasim de cuviinta"? ar fi un pic mai aproape de adevar si nu ar mai da loc de interpretari semisarcastice...

  2. #2

    Data înscrierii
    31.01.2013
    Posturi
    89
    Lume
    Limanul cu stejari
    der, nu fi asa suparat... oricum cel mai mult au intarziat pana la ora 12 )

    Oricum anuntul ar trebui sa fie mai exact... mai ales cand au multe upg de facut (ca acum cu eventul de paste) ar putea sa-si ia o marja de eroare. De exemplu sa zica de la inceput ora 9, cum era acum ceva timp in urma...

    PS: noroc, sunt si eu la un nes si o ti***a

  3. #3

    Data înscrierii
    18.02.2013
    Posturi
    45
    Lume
    Limanul cu stejari
    pai nu sint suparat vlad, dar tu stii ca eu dimineata am program de bufe, acum voiam sa pun oua la piata, sa trimit exploratorii... si pierd o zi de search de ex...

  4. #4

    Data înscrierii
    31.01.2013
    Posturi
    89
    Lume
    Limanul cu stejari
    mda.. ai dreptate... insa la fiecare mentenanta pria data se ocupa de baza de date, abia apoi de upg... iar azi, au de facut mai multe upg... ceea ce intarzie situatia... plus ca dupa cum ziceam, inainte tinea mentenanta, cand aveau de facut upg pana la ora 9...


    si mai e si faptul ca serv .ro e pritre primele la care se face mentenanta (cu 2 ore inainte de euro, cu 1 ora inainte de cele din germania...)
    pe usa, de exemplu, mentenanta o sa inceapa abia peste vreo 2 ore de acum in colo
    Ultima modificare făcută de ro_vladut; 09.04.2014 la 05:52.

  5. #5

    Data înscrierii
    04.08.2013
    Posturi
    64
    Lume
    Limanul cu stejari
    Eeee ca de obicei, noi suntem mai cu mot Si eu care speram ca pot incepe frumos eventul inainte de slujba de dimineataaaa amiiinnn
    Cafea si rabdare, functioneaza de fiecare data! Spor la ouat !

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.